Connect with us

Taktik Savaşları

TFT: PC ve Mobil Kullanıcılar Oyunda Eşit Şartlarda Olacak

TFT geliştiricileri PC ve mobil kullanıcıların oyunda eşit olup olmadığını araştırıyor

TFT Mobile Yayınlandı! TFT Mobile Nasıl İndirilir?

TFT mobile lansmanının geçtiğimiz günlerde başlamasıyla Riot, çapraz oyun işlevinin mümkün olduğunca adil olduğundan emin olmak istiyor.

Taktik Savaşları ürün müdürü Dax Andrus, PC veya mobil cihazlarda olmalarına bakılmaksızın tüm oyuncuları “seviyeli oyun alanına” almanın önemli olduğunu söyledi.

Andrus “Çapraz oyun çok önemli, ancak bir platformdaki oyuncuların diğer gruba göre önemli bir avantaja sahip olmasını istemedik” dedi. Oyunların daha küçük ekran boyutları, dokunmatik ekranları, vb. Nedeniyle telefonlarda oynamanın daha zor olduğu algısı da var. Taktik Savaşları genel olarak çok daha kolaydır. Çünkü oyunun çoğu her eylemde strateji ve düşünce ile ilgilidir.  Bu işlevler dakika başına düşen işlemlerden veya hızlı reflekslerden çok daha önemlidir.

Bir mobil cihazda Fortnite veya PlayerUnknown’s Battlegrounds oynamak sizi dezavantajlı kılabilir. Bir cep telefonuna nişan almanın ve atış yapmanın bir fare ve klavye ya da denetleyici kadar hızlı ve kesin bir yolu yoktur. Ancak Taktik Savaşları bir otomatik savaş oyunu olduğu için refleksler stratejik hamleler kadar önemli değil. Ancak yinede son anda değiştirilen karakter dizilimleri oyunun gidişatını değiştirebiliyor. Oyuncular şu anda mobil cihazlarında Üçüncü Set: Galaksilere geçebilirler.

TFT Mobile Nasıl İndirilir? Oyun hakkında bilmeniz gereken her şey!

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taktik Savaşları