Connect with us

Fortnite

Tfue büyük yayıncıların neden Fortnite’ı bıraktıklarını açıkladı

Fortnite gerçekten de son demlerini yaşıyor olabilir mi?

Tfue büyük yayıncıların

Twitch’in popüler yayıncılarından olan Tfue büyük yayıncıların neden artık Fortnite oynamadıkları hakkında kendi görüşlerini belirtti.

Eski ihtişamlı günleri geride kalmış olsa da Fortnite hala battle royale türü denince akla gelen ilk oyunlar arasında kendine yer bulmayı başarıyor. Bir zamanlar Twitch‘in de tahtında oturan Fortnite’ı artık bu oyunla ününe ün katmış olan Ninja bile tercih etmiyor. Turner ‘Tfue’ Tenny de canlı yayını esnasında bu konuya değindi.

Ninja ne oynuyor? League of Legends. Hiç şaşırmadım. Peki ya Tfue? Minecraft, Warzone. İlginç. Peki ya büyük Fortnite yayıncısı NICKMERCS? CoD. Bu delilik” ifadelerini kullanan yayıncı yayının geri kalan kısmında ”bir kişiliğe sahip olan” tüm yayıncıların Fortnite’ta veda ettiklerini belirtti. ”Bir kişilikleri olduğunu ve diğer oyunları da oynayabileceklerini, hala bir yayıncılık kariyerine sahip olduklarını fark ettiler” şeklinde konuşan Tfue Fortnite’ta artık ”kişiliğe sahip olmayan bir grup insan” kaldığını ve oyunun öldüğünü de sözlerine eklemiş durumda.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Fortnite