Connect with us

Espor

Thaldrin 8.4 Yaması ve Komuta Sancağı hakkında konuştu

1907 Fenerbahçe’nin takım kaptanı Berke “Thaldrin” Demir, takımının YouthCREW ile oynadığı karşılaşmanın ardından 8.4 Yaması ve Komuta Sancağı hakkında konuştu. YouthCREW galibiyeti sonrasında canlı yayında soruları yanıtlayan Thaldrin, 8.4 Yaması’nın 1907 Fenerbahçe’ye iyi geleceğini söyledi.

Şampiyonluk Ligi, yedinci haftası itibarıyla 8.4 Yaması’na geçiş yaptı. Oyun içi görsellerden şampiyon güçlerine kadar birçok değişikliği beraberinde getiren bu yamada Komuta Sancağı’ndaki değişiklikler de oyuncular tarafından sıklıkla gündeme getiriliyordu. Konu hakkında konuşan Thaldrin, hemen hemen her üst koridor şampiyonunun artık Komuta Sancağı eşyasını alacağını belirtti.

8.4’ün bizim için güzel bir yama olduğunu düşünüyorum. Geniş kapsamlı bir yamaydı, çoğu şey değişti. Bunların genel anlamda bizi olumlu etkileyeceğini düşünüyorum.

Bunun yanı sıra üst koridor oyuncularına da tavsiyeler veren oyuncu, yeni metanın üst koridordaki etkisinde Komuta Sancağı’nın önemli olacağını düşünüyor.

Aşağı yukarı bence bütün üst koridor oyuncuları Komuta Sancağı’nı alacak. Oyun ilerledikçe alınacağını düşünüyorum. Ben de alacaktım açıkçası ama fırsat olmadı. Genel anlamda güçlü bir eşya. Çünkü değişen Baron buff’ıyla daha geç ölüyor minyonlar. Bu sayede de ikisini beraber kullandığın zaman gerçekten tek başına kuleyi bile yok edebiliyor.

Thaldrin’in 8.4 Yaması ve Komuta Sancağı hakkındaki görüşleri:

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor