Connect with us

Espor

Thaldrin gelecek kararını açıkladı, oyunculuğa devam etmeyecek

Thaldrin gelecek kararını açıkladı, oyunculuğa devam etmeyecek.

Son günlerde ne yapacağı merakla beklenen ve yeni sezonda 1907 Fenerbahçe çatısı altında kalmayacağı kesinleşen Berke “Thaldrin” Demir, yeni sezon kararını açıkladı. Twitch yayını esnasında yeni dönem için birçok ihtimalden bahseden yıldız isim, büyük ihtimalle, bir süre profesyonel oyuncu olarak devam etmeyeceğini belirtti.

“Oyunculuğa ara veriyorum”

“Benim ailem fabrikaları, hanları, hanedanları olan bir aile değil; benim kendi geleceğimi kurmam gerekiyor. Bu yüzden benim için eğlence ve zevkli bir serüven olan espora, daha doğrusu oyunculuğa bir süreliğine ara vermem gerekiyor. Bu bana olayları daha stabil bir şekilde değerlendirip daha tertipli yaklaşmam için gereken süreyi tanıyacak. O yüzden oyunculuğa ara veriyorum.”

Gelecek planlarının net olmadığı görülen ünlü oyuncu, önümüzdeki dönem için “Farklı mecralarda, farklı takımlarda veya Riot’ta görecek olabilirsiniz” diyerek birçok projede yer alabileceğinin sinyallerini verdi.

Bir diğer yandan ilerleyen dönemde YouTube kanalında daha fazla içerik olacağını söyleyen oyuncu, izleyicilerin daha fazla karşısında olacak.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor