Connect with us

Espor

Thaldrin, “TBF’ye Doğru” programında çeyrek finalleri değerlendirdi

Euphony sundu, Thaldrin anlattı. “TBF’ye Doğru” programında çeyrek final karşılaşmaları konuşuldu. Videonun tamamına Maximum Gaming kanalından ulaşabilirsiniz. #VFŞL

Türk espor dünyasının yakından tanıdığı isimlerden Thaldrin, Maximum Gaming‘in YouTube kanalında paylaşılan “TBF’ye Doğru” programında çeyrek final mücadelelerini değerlendirdi. Euphony‘nin sunumuyla ilerleyen programda takipçileri için birçok pencere sunan ünlü isim, yarı finaller için de tahminlerde bulundu.

Doğuş Üni Aurora vs. Beşiktaş

İlk yarı final karşılaşmasında Doğuş Üni Aurora ile Beşiktaş karşı karşıya gelmişt ve rekabetin doruk noktasına ulaştığı bu karşılaşmada gülen taraf Doğuş Üni Aurora olmuştu. Bu karşılaşma özelinde yorumlarını yapan Thaldrin, Beşiktaş’ın seçim ve yasaklama ekranında yaşadığı problemden bahsetti.

Aurora’nın üst koridorda Padden ile birlikte Tristana’yı öne sürmesini engellemek için siyah-beyazlı ekibin herhangi bir müdahale yapmadığını belirten Thaldrin, Eren’in orta koridordaki performansından da övgüyle bahsetti. Öyle ki ünlü isme göre, Padden bu kadar öne çıkmasaydı en değerli oyuncu ödülünün sahibi Eren olacaktı.

1907 Fenerbahçe vs. Galatasaray

Bir diğer çeyrek final karşılaşmasındaysa 1907 Fenerbahçe ile Galatasaray karşı karşıya geldi. Galatasaray’ın üstünlüğüyle tamamlanan bu seri için nişancı üzerinden yorumlar yapan Thaldrin, Husky Rider’ın şampiyon havuzundan ve Madness ile Husky Rider arasındaki oyun tarzı farkından bahsetti.

Husky Rider’ın çok daha geniş bir şampiyon havuzuna sahip olduğunu belirten ünlü isim, serinin Galatasaray’ın galibiyetiyle tamamlanmasında Husky Rider’ın payını büyük görüyor. Ayrıca ünlü isim, GBM’in de son haftalarda yükselen grafiğinden de bahsetti.

TBF’ye Doğru programının tamamını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor