Connect with us

Dota 2

The International 2017’nin Grup Aşaması Sonlandı

Valve

DotA 2 oyuncularının büyük heyecanla takip ettiği The International 2017 organizasyonunun ilk aşaması sonlandı. Etkinliğin ilk ayağı olan grup aşamalarının tamamlanmasıyla birlikte ana etkinlik takvimi ve eleştiriler kendini yavaş yavaş göstermeye başladı.

Her grubun birincisi rakip olarak karşı grubu 3. veya 4. sırada tamamlayan takımı seçme hakkına sahipti. A grubunun birincisi Team Liquid rakip olarak B grubunun dördüncüsü Invictuc Gaming’i seçerken, B grubunun birincisi LGD Forever, A grubunun dördüncüsü TnC’yi rakip olarak seçti. Birinci takımların bu seçimleri diğer tarafta Virtus. Pro vs. LGD Gaming gibi zorlu bir mücadeleye yol açtı.

Seattle Key Arena’da gerçekleşen organizasyon sonunda dünyanın en iyi Dota 2 takımı belirlenmiş olacak ve bu takım büyük ödülün sahibi olacak.

20 milyon dolardan fazla ödül havuzunun yer alacağı TI7’nin ilk gün programına ve playoff chart’ına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Playoff Eşleşmeleri

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dota 2