Connect with us

Dota 2

The International 2018’in ödül havuzu 10 milyon doları aştı

The International 8’in ödül havuzu artmaya devam ediyor.

The International 2018'in ödül havuzu 10 milyon doları aştı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da The International etkinliği kendi ödül havuzu rekorunu kırarak tarihe geçti. Yine kitle fonlaması yöntemi ile oluşturulan ödül havuzu, başlangıçtan sadece 12 gün sonra 10 milyon dolar seviyesine ulaştı.

Her zamanki gibi kitle fonlaması kampanyası, Valve tarafından The International 8 için hazırladığı dijital özellik paketi olan Dota 2 Battle Pass aracılığı ile destekleniyor.

TI2 için yapılan ilk tasarıma benzer, oyuncuları ödüllendirecek puanlar, paketlenmiş kozmetik ürünler ve özel oyun modları ile gibi daha birçok özellik de olsa. Her bir Battle Pass, fiyatının yüzde 25’i ile ödül havuzuna katkıda bulunuyor.

Eski The International’larda olduğu gibi bir sürpriz gelebilir

Valve’in Battle Pass kullanıcıları için daha fazla sürpriz yapmasını bekleyebiliriz. Örneğin, geçen yıl Valve, TI7 için kitle fonlaması kampanyasının başlamasından 50 gün sonra Battle Pass seviyelerinde bir satış gerçekleştirdi ve dört günlük sürede ödül havuzunda büyük bir artışa neden oldu.

Gelenekselleşen The International serisinin 8. etkinliği, 20 – 25 Ağustos tarihleri arasında, ilk defa Kanada Vancouver’daki Rogers Arena’da gerçekleştirilecek. Etkinliğe şu anda Virtus.Pro, Team Liquid, Team Secret ve PSG.LGD ekipleri davet edildi.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dota 2