Connect with us

Oyun

The Lord of the Rings: Return to Moria resmi olarak duyuruldu

LOTR evreninde geçecek hayatta kalma oyunu Return to Moria duyuruldu

The Lord of the Rings: Return to Moria resmi olarak duyuruldu

Geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen ‘Summer Epic Games Showcase‘ etkinliğinde LOTR evreninde geçecek Return to Moria resmi olarak duyuruldu. Free Range Games tarafından geliştirilen ve yayıncılığını North Beach’in üstlendiği The Lord of the Rings: Return to Moria önümüzdeki yılın bahar aylarında piyasaya sürülecek. Oyun Epic Games‘e özel olacak ve yalnızca PC platformu için çıkış yapacak.

The Lord of the Rings: Return to Moria cüceler diyarında geçen bir aksiyon-hayatta kalma oyunu olacak. Kadim cüce ırkının Moria’yı geri almak için giriştiği çabalara şahit olacak ve oyunun sunduğu geniş açık dünya olanaklarından faydalanacaksınız. Craft yapma, üs inşa etme, avlanma ve kaynak yönetimi hayatta kalmanız için birincil öneme sahip olacak. Orklar ve şeytani güçlere karşı savaş verirken oluşturduğunuz silahlar, zırhlar ve aletler size yardımcı olacak.

Return to Moria Orta Dünya’nın dördüncü çağında geçecek. Amazon tarafından yayınlanacak LOTR: The Rings of Power dizisinden sonrasını hikayeleştirecek Return to Moria oyununda sekiz kişiye kadar multiplayer desteği bulunacak. Oyun sunduğu gerçekçi mekaniklerle muadillerinden ayrılmayı hedefleyecek. Örneğin maden kazarken öngörülemeyen tehditlere yem olmamak için uyku durumunuzu, gürültü seviyenizi ve sıcaklığı kontrol etmek zorunda olacaksınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun