Connect with us

PUBG

The Walking Dead dizisi PUBG etkinliği düzenliyor

Eşine zor rastlanır bir durum yaşanıyor.

AMC, The Walking Dead 8. sezon finalinin tanıtımı için Twitch ile ortak bir PUBG etkinliği düzenliyor. 8 farklı twitch yayıncısının katılacağı etkinlik zombi modunda gerçekleşecek.

Twitch yayıncıları ile ortak etkinlik olacak

Etkinlik içerisinde bir takım The Walking Dead‘i temsil ederken diğer takım ise The Walking Dead’in diğer versiyonlarını temsil edecek. Bu etkinliğe katılacak olan twitch yayıncıları ise şimdiden belli oldu. Etkinliğe katılacak yayınılar Sacriel, ChocoTaco, Anthony_Kongphan, iiJERiiCHOii, VernNotice, GoldGlove, JoshOG ve Fairlight_Excalibur olarak açıklandı.

Pazar günü survival(hayatta kalma) günü olacak

Turnuvadan hemen TWD sezon finaliyle, FWD ise sezonun ilk gösterimi ile televizyon ekranlarında olacak. Turnuva ise dizilerin başlamasına kadar yaklaşık 3-4 saat sürecek.

Turnuva izleyicilerin bir zombi ordusuyla beraber oynamasına izin verecek. Oyuncular The Walking Dead Evreni üzerinden belirlenen bazı ifadeleri kullanabilecekler. AMC, turnuvayı TWD’nin ve FTW’nin fragmanlarının tanıtılması amacıyla kullanacak ve PUBG ile ilgili yeni haberlerin ön plana çıkmasına engel olacak.

AMC Networks’ün pazarlama başkan yardımcısı Justin Manfredi, “Twitch / PUBG oyun seyircisi ve The Walking Dead Evreni arasındaki örtüşme inanılmaz” dedi. “Gösteri öğelerinin oyuna ve duygulara ayrıntılı ve otantik entegrasyonu, her iki özellik için de hem eğlenceli hem de çekici anlar yaşatıyor. Bu bir kazan-kazan. ” dedi.

Topluluk şimdiden Fortnite‘ın elinde bulunan izleyici rekorunun, PUBG tarafından kırılıp kırılamayacağını merak ediyor. Tüm dünyada ilgiyle izlenen 2 dizinin böyle bir çalışmaya imza atması ise espor adına gerçekten sevindirici bir durum. Bu etkinliğin başarı duruma göre belki ilerleyen dönemlerde diğer dizi veya filmlerden de bu tarz etkinlikler görebiliriz.

The Walking Dead 8. sezon finali

 

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG