Connect with us

Espor

Thunderbolts Gaming’den VALORANT akademi takımı açıklaması

Thunderbolts Gaming Genel Menajeri Anıl “PapamoE” Kırca açıklamalarda bulundu.

Hüseyin Can Yıldırım: "Thunderbolts Gaming artık bana ait değildir"

VALORANT Regional League Türkiye: Birlik x Coca Cola 2. Split’te mücadele etmeye direkt olarak hak kazanan takımlardan olan Thunderbolts Gaming’in Kurucu Ortağı ve Genel Menajeri Anıl “PapamoE” Kırca, yaptığı son paylaşım ile birlikte rahatsız oldukları konuda bir açıklama yaptı.

27 Nisan Çarşamba gününün ilk saatlerinde Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya VRL Türkiye: Birlik x Coca Cola 2. Split Açık elemelerinde mücadele eden tüm takımları tebrik ederek başlayan Kırca, Thunderbolts Gaming olarak rahatsız oldukları bir konuyu dile getirmek istediğini belirtti.

Thunderbolts Gaming Genel Menajeri Kırca: “Rahatsız olduğumuz bir konuyu dile getirmek isterim”

Açık elemelerde mücadele eden Shazam takımı hakkında konuşan Anıl “PapamoE” Kırca, Shazam takımı hakkında başka birkaç takımın Thunderbolts Gaming’in akademi takımı olduğu iddiası ile organizatörlere şikayette bulunduklarını dile getirdi.

Bu durumun artık rahatsız edici bir hal aldığı için açıklama yapma gereğinde bulunduklarını söyleyen Kırca, “Shazam takımı Split 1 açık elemelerine kadar bizim akademi takımımızdı doğrudur. Fakat Split 1 elemelerinde oynamak istedikleri için, kardeşlerimizin bu isteğini anlayışla karşıladık ve başarılarını dileyerek yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bu yüzden organizasyonsuz olarak yollarına başarı ile devam ediyorlar. Bu doğrultuda kardeşlerimizi şikayet eden takımlardan bu durumu biraz daha sağduyulu ve yenilmeyi kabullenen bir yaklaşımla karşılamalarını bekliyorum. Herkese iyi geceler diliyorum.” şeklinde konuştu.

Thunderbolts Gaming VALORANT takımının oyuncularından Ata “ATA KAPTAN” Tan ise Anıl “PapamoE” Kırca’nın açıklama Tweet’ini alıntılayarak “Hepsi birbirinden yetenekli pırıl pırıl çocuklar başarılarının devamlarını diliyorum.” yorumunda bulundu.


İlginizi Çekebilir:

VRL Türkiye: Birlik 2. Split kapalı elemelerinde mücadele edecek takımlar belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor