Connect with us

Espor

Thunderbolts Gaming’de DubzWoW yeniden kadroda!

Thunderbolts Gaming’de DubzWoW oyuncu olarak yeniden kadroya katıldı.

Thunderbolts Gaming'de DubzWoW yeniden kadroda!
Thunderbolts Gaming DubzWoW

Thunderbolts Gaming’de DubzWoW ile kadro güncellemesi

Riot Games’in sevilen FPS oyunu VALORANT bazında düzenlenen VRL 2022 Türkiye: Birlik Ligi | Split 2 mücadelesinin çeyrek finallerinde mücadele etmiş olan Thunderbolts Gaming ekibi, geçtiğimiz haftalarda da kadrosunda yaptığı değişikleri duyurarak gündeme gelmişti. Resmi Twitter hesapları üzerinden yaptıkları duyuruda başarılı ekip, daha önce de kadrosunda bulunan, daha sonra ise analiz görevini üstlenen ekip üyesi Mustafa “DubzWoW” Doğan‘ın yeniden kadroya girdiğini taraftarlarına ve espor takipçilerine resmen duyurdu.

https://twitter.com/thunderboltsgg/status/1550903837405356037

Thunderbolts Gaming’de DubzWoW yeniden kadroda

Yapılan açıklamada, resmi Youtube hesapları üzerinden paylaştıkları transfer videosu ile DubzWow’un yeniden kadroya katıldığını duyuran ekip, #Ragnarök ve #STORMISCOMING etiketleriyle takımın mottosunu paylaştı. Paylaşılan videoda ise, DubzWoW’un göstermiş olduğu başarılı performanslardan kareler koyan ekip, oyuncusuna yeniden hoş geldin dedi. İşte Thunderbolts Gaming ekibinin paylaştığı video:

Thunderbolts Gaming güncel VALORANT kadrosu

Bazı ayrılıklar ve yeniden kadroya dahil edilen DubzWoW ile birlikte oluşan Thunderbolts Gaming güncel VALORANT kadrosu ise şu şekilde:

  • Ata “ATA KAPTAN” Tan
  • Kutluay “VPNCNP” Kutlu
  • İlyas “re1sxd” Çalışkan
  • Mustafa “DubzWoW” Doğan
  • Mehmet Alp”corr0″ Vural (Koç)

Kadrosunu bu şekilde güncelleyen Thunderbolts Gaming, ileriki günlerde de yapacağı transferler ile gündeme gelecek diyebiliriz. Takımında muhtemel ayrılık da olabilir fakat takıma yapılacak takviye takipçileri ve taraftarları tarafından merak ediliyor. Yeniden ve daha başarılı bir şekilde dönmeyi amaçlayan ekibin transferlerini ve güncel durumunu nasıl buluyorsunuz? Thunderbolts Gaming’de DubzWoW’un ikinci oyuncu döneminin nasıl olmasını bekliyorsunuz? Yorumlar kısmında fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

Unique Ventus Esports VALORANT kadrosu açıklandı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor