Connect with us

Hearthstone

ThunderUP fırtınası esti! 2019 HCT Avrupa Kış play-off’ları’ndan Los Angeles’a gidiyoruz!

ThunderUP kazandı, Los Angeles’a gidiyoruz!

2019 HCT Avrupa Kış play-off’ları ThunderUP rüzgarı esti! Temsilcimiz ThunderUP büyük bir başarıya imza atarak son dörde kalmayı başardı! Temsilcimiz, dawido ile oynadığı dördüncü karşılaşmada harika bir oyun ortaya koydu.

Hearthstone Türk Milli Takımı’nda da oynayan deneyimli oyuncu ThunderUP, ülkemizi yurt dışında başarılı bir şekilde temsil ediyor. Temsilcimiz B grubundaki ilk maçını kaybetse de lower bracket’ta yoluna emin adımlarla devam etti. Los Angeles yolunda dawido ile oynayan temsilcimiz, bu karşılaşmayı 3-2 kazanarak Los Angeles’a gitmeye hak kazandı! ThunderUP, Los Angeles’ta da ilk dörde girmesi durumunda Dünya Şampiyonası’nda gidecek!

Lower bracket final maçında Polonyalı rakibi dawido karşısında mücadele eden oyuncumuz, enfes anlara sahne olan bu karşılaşmayı 3-2 kazanarak Los Angeles’a gitmeyi garantiledi. Dünya Şampiyonu Hearthstone oyuncumuz Fujitora da takım arkadaşına Twitter’dan destek verdi. “Daha önce hiçbirimizin elde edemediği bir başarı” diyerek ThunderUP’ın başarısını takdir eden Fujitora, takipçilerinden oyuncuya destek vermelerini istedi.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hearthstone