Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

TOA Esports, tecrübeli oyuncu SasuKe’yi kadrosuna kattığını açıkladı

TOA Esports, eski Dark Passage ve Royal Bandits oyuncusu SasuKe’yi kadrosuna kattı.

Ülkemizin önemli CS: GO takımlarından TOA Esports, arenaların tecrübeli oyuncularından Ufuk “SasuKe” Göktaş‘ı kadrosuna kattığını açıkladı.

Kulübün resmi sosyal medya hesabı üzerinden daha öncesinde yapılan açıklamada tecrübeli oyuncu SasuKe ile transfer görüşmelerine başlandığı kamuoyuyla paylaşılmıştı. Aradan geçen süre zarfında gerekli görüşmeler yapıldı ve TOA Esports, oyuncuyu kadrosuna kattığını açıkladı. Aynı zamanda oyuncunun rifler pozisyonunda yer alacağı da esporseverlerle paylaşıldı.

https://twitter.com/toaesports/status/1089208314997731328

Kariyerine 2015 yılında WMTF formasıyla başlayan oyuncu, daha sonrasında Team11 ve Death Trap gibi takımlarda da forma giydi. Ufuk, CS: GO kariyerinin en parlak dönemini ise Dark Passage forması altında yaşadı. 1 Haziran 2016’da DP bünyesine katılan oyuncu, 1 Şubat 2017’ye kadar DP formasıyla daha sonrasında ise 8 Mayıs’a kadar ex-Dark Passage adıyla mücadele etti. Ağustos 2017’de Royal Bandits‘e transfer olan SasuKe, 15 Kasım 2018 tarihinden beri ex-Royal Bandits bünyesinde mücadelesini sürdürüyordu.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive