Connect with us

Espor

Tonbalıklı: “Hepimiz bir şeylerin ters gittiğinin farkındayız”

Takımın yeni ismi, League of Legends takımının son performansı hakkında konuştu.

Tonbalıklı: "Hepimiz bir şeylerin ters gittiğinin farkındayız"

Christopher Leo “Tonbalıklı” Willekens, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuruda, SuperMassive’in içerik stratejilerini yönetmek için CCO olarak Papara bünyesine katıldığını duyurmuştu.

Takımın yeni üyesi Willekens, Papara SuperMassive League of Legends takımının Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi kapsamında 2, 3, 4 ve 5 Mart günleri oynanan süper hafta karşılaşmalarındaki performansını paylaştığı bir dizi Tweet’te değerlendirdi.

Tonbalıklı: “Oyuncular, koçlar, yönetim. Hepimiz bir şeylerin ters gittiğinin farkındayız”

Kişisel hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Tonbalıklı, oyuncular, koçlar ve yönetimin bir şeylerin ters gittiğinin farkında olduğunu dile getirip, “Sorunu tam olarak idrak etmeden çözüm üretmek mantıklı değil, o yüzden bugün hızlıca aksiyon alıp önce sorunu tespit edeceğiz, ardından da karar alıp çözümleri uygulamaya sokacağız.” dedi.

Karşılaşılan bu sorunların çözümüne de değinen isim, “Bu kadar sorunlu gözükürken ve önümüzde bu kadar kısa süre kalmışken her şeyin tek bir hamleyle düzelmesi çok kolay değil ama tüm oyuncularımız üst düzey ve durumu tersine çevirebilecek yeteneğe sahipler.” sözlerini dile getirirken, umutsuz olmadıklarını sadece o havayı tekrardan yakalamaları gerektiğini kaydetti.

Papara SuperMassive Blaze League of Legends takımı Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi süper haftasında çıktığı 4 karşılaşmadan evine sadece 1 galibiyet ile dönebildi. NASR Esports’u mağlup etmeyi başaran takım, DenizBank İstanbul Wildcats, Galakticos ve Beşiktaş Esports karşılaşmalarından mağlup olarak ayrıldı.


İlginizi Çekebilir:

Christopher Leo Willekens Papara SuperMassive bünyesine katıldı

League of Legends, yeni şampiyon Milio’nun görselini ve tasarımını paylaştı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor