Connect with us

Espor

Riot Games’ten tanıdığımız tonbaliklimakarna yeni maceralara atılıyor

Riot Games ekranlarında görmeye alıştığımız tonbalıklımakarna yeni maceralara atılıyor.

Tonbaliklimakarna Riot Games Türkiye'ye veda ediyor

Neşesi ve sempatik duruşu ile tanıdığımız Christopher Leo “tonbaliklimakarna” Willekens bu akşam saatlerinde yaptığı açıklama ile Riot Games Türkiye’deki “tam zamanlı” işinden ayrıldığını açıkladı. Christopher artık sadece serbest sunucu ve yazar olarak görev alacak. Yani hemen üzülmenize gerek yok, onu yine ekranlarınızın başında izleyebileceksiniz, belki de daha fazla!

tonbaliklimakarna, yeni bir macera olarak nitelendirdiği bu başlangıç hakkında yazdığı yazıda kendinden “aylak, serseri, umursamaz, en çok da boş işler müdürü” olarak tanımlıyor. Yaklaşık 3.5 yıldır çalıştığı işinden ayrılmasının en büyük sebebinin en çok sevdiği şey olan sunuculuğa fazla ağırlık verememesi ve ilk günkü tutkusunu kaybetmiş bahsediyor.

Bu kısmi ayrılığın ardından hem Christopher daha mutlu ve verimli bir hayat yaşayacak hem de sevenleri onu Riotgamesturkish ekranlarında izlemeye devam edecek.

tonbaliklimakarna’dan bir sürü proje yolda

Christopher her şeyi bırakıp kaçıyor sanmayın! Veda yazısında birçok projeden de bahsediyor. Bunları üç ana başlık altında toplayabiliriz. İlk olarak Twitch ve Youtube kanalında artık daha fazla video olacak. Yaptığı plana göre haftada 4 video görebiliriz ayrıca Twitch canlı yayınları da cabası!

İkinci başlığımız ise bir espor sitesi. İçerik üretmeyi seven tonbaliklimakarna Esporin isimli bir web sayfası açıp içerik üretmeye devam edecek. Son başlığımız ise her beyaz yakalının hayalinin biraz değişiği. tonbaliklimakarna da biraz daha sıra dışı ama kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir mekan açmak için çalışmalara başlamış.

Kendisine Playerbros olarak yeni hayatında başarılar diliyoruz!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor