Connect with us

Espor

Top Esports ekibi Karsa, yuyanjia ve 369 ile yollarını ayırdı

Top Esports yalnızca Knight ve JackeyLove ile devam etme kararı aldı

Top Esports ekibi Karsa, yuyanjia ve 369 ile yollarını ayırdı

LPL’de son yıllarda adından oldukça söz ettiren Top Esports, kadrosundaki üç oyuncuyla karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. 2019 yılının Aralık ayında RNG ekibinden ayrılarak Top Esports’a katılan, takımıyla birlikte LPL 2020 Yaz Mevsimi’ni şampiyon olarak tamamlayan tecrübeli ormancı Karsa, önümüzdeki mevsim şansını başka bir takım için deneyecek. Bir süredir dünyanın en iyi ormancısı tartışmalarında üst sıralarda bulunan Karsa’yı birçoğumuz 2015-2017 yılları arasında Flash Wolves bünyesinde gösterdiği olağanüstü performansla tanımıştık.

Top Esports kadrosunu dağıtıyor

Top Esports ekibi aynı zamanda destek pozisyonunda tercihini Zhuo’dan yana kullanarak 24 yaşındaki yedek oyuncu yuyanjia ile devam etmeme kararı aldı. Alt koridorda JackeyLove ile iyi bir uyum yakalayan genç yetenek Zhuo, LPL 2022 Bahar Mevsimi’nde takımın kilit oyuncularından biri olacak. Üst koridorda 369 ile de yolların ayrılmasından sonra TES ekibinden orman pozisyonu dahil iki büyük transfer bekleniyor.

” Bugün itibarıyla Karsa’nın takımdan ayrıldığını duyuruyoruz. İstikrarına güvenerek çok çalıştın ve birçok ödül aldın. TES Karsa hikayesi sona erdi fakat Karsa’nın efsanesi hala devam ediyor. Teşekkürler Karsa. En iyi dileklerimizle! ”

Bunun yanı sıra TES, orta koridor oyuncuları Knight’ın sözleşmesinin uzatıldığını duyurdu. 2019 yılında Top Esports ile başlangıcını yapan Knight, gösterdiği performansla ligin en değerli orta koridorlarından biri olduğunu kanıtlamıştı. Aradan geçen iki yıl içerisinde oyununu olabildiğince olgunlaştıran Knight, LPL’de her takımın kadrosuna katmak isteyeceği bir silah haline dönüştü.

”Knight ile yeniden sözleşme imzaladığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Sihirdar Vadisi’nde Knight sayısız önemli oyuna imza attı. Geçtiğimiz üç yıl birbirimize sonuna kadar güvendik. Hikayemiz devam edecek. Knight ve TES’i desteklediğiniz için teşekkür ederiz.”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor