Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Transfer listesine konulan draken, yeni takımını buldu

fnatic güçlü bir ismi kadrosuna kattı.

Ünlü CS: GO oyuncusu draken, yeni takımını buldu. NiP’de yedeğe çekilmesinin ardından satılık listesine konulan ünlü AWP oyuncusu, fnatic’e transfer oldu.

NiP’de yedeğe çekilen ve ardından transfer listesine konulan AWP oyuncusu William draken Sundin, yeni takımını buldu. Son zamanlarda takımı adına beklenen performansı sergileyemeyen Golden yerine fnatic’e transfer olan oyuncu, yeni bir başlangıç yapmak istiyor.

fnatic’in resmi web sitesine açıklamalarda bulunan oyuncu, sadece efsanelerle beraber oynamak için sabırsızlandığını belirtti.

Draken: “fnatic takımına katıldığım için son derece mutlu ve gururluyum. Sadece en iyi IGL’ler arasında olabileceğini kanıtladığı için Xizt ile değil, aynı zamanda JW, flusha ve KRIMZ gibi efsanelerle de oynayacağım için sabırsızlanıyorum. İnanılmaz şeyler öğrendiğim ve kendimi kişisel olarak geliştirdiğim NiP’de harika zamanlar geçirdim. Ancak şimdi yeni bir dönem başlıyor.”

Yedek konuma çekilen Golden ise yeni evinde görev almak için sabırsızlandığını belirtti. Oyuncu ayrıca fnatic yönetimine de teşekkür etti.

Golden: “Bana verdikleri fırsatlar için sonsuza dek minnettar olacağım ve elbette fnatic’deki yönetim ve oyunculara çok teşekkür ediyorum. Bu tür değişiklikler moral bozucu olabiliyor, özellikle benim gibi ilk defa yaşıyorsanız. Ancak yüksek seviyede oynamaya devam etmek için son derece motive oldum. Bunu şimdi iyi bir oyun içi lider ve oyuncu olabilmek için bir fırsat olarak görüyorum. Göstereceğim çok şey olduğuna inanıyorum. Gelecek evimin temsil edeceği deneyimi doğru yöne götürmem gerekiyor.”

fnatic yeni kadrosuyla ilk sınavını 3-8 Temmuz tarihleri arasında ESL One Cologne turnuvasında verecek.  16 takımın mücadele edeceği turnuvanın ödül havuzu ise tam 300 bin dolar.

draken ile beraber güncel fnatic kadrosu

Sweden Robin flusha Rönnquist
Sweden Jesper JW Wecksell
Sweden Freddy KRIMZ Johansson
Sweden Richard Xizt Landström
Sweden William draken Sundin

Sweden Maikil Golden Selim (yedek)

Sweden Jimmy Jumpy Berndtsson (koç)

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive