Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Tricked yeni transferlerini açıkladı

Danimarka ekibi eski günlerine dönmek için kolları sıvadı.

Danimarka’nın önde gelen CS: GO ekiplerinden Tricked Esport, yeni transferlerini kamuoyuna duyurdu. b0RUP, LOMME ve glace Tricked kadrosuna katıldı.

Arenalarda yer aldığı süre boyunca bir çok kadroya sahip olmuş olan organizasyon, hiçbir zaman Danimarkalı oyuncular dışında farklı bir ülkeden oyuncuyu kadrosunda bulundurmadı. PERCY, HUNDEN, JUGi, AcilioN, Friis gibi oyuncular da bu oyuncuların arasından öne çıkan sadece birkaç isim oldu. Bu kadar fazla kadroya sahip olmasına rağmen Tricked, bir türlü istediği başarıyı elde edemedi. Takım, hiçbir zaman Major turnuvada yer alamadı. Yer aldığı en büyük etkinliğe ise DreamHack Open Tours 2017 desek yanlış olmaz.

Günümüzde ise bu dönemlerinden bile uzak olan organizasyon, yeni transferleriyle eski günlerine dönmek istediğinin sinyalini verdi. Uzun süre North Academy forması giymiş fakat projenin askıya alınmasıyla birlikte boşa çıkmış veya daha öncesinde kendi isteğiyle ayrılmış üç oyuncu kadroya dahil edildi. Bu oyunculardan b0RUP; takımın son anına kadar kadrosunda yer almış, LOMME ve glace ise takım dağılmadan önce kendileri ayrılmış ve farklı takımlarla mücadelelerine devam etmişlerdi.

Yeni transferlerle birlikte Tricked kadrosu nasıl şekillendi?

  • Lucas “Lukki” Pilheden
  • Simon “snedker” Snedker
  • Johannes “b0RUP” Borup
  • Frederik “LOMME” Nielsen
  • Nicolai “glace” Jensen
  • Allan “AnJ” Jensen (yedek)

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive