Connect with us

Fortnite

Tron kostümleri Fortnite mağazasına eklendi

Epic Games yeni işbirliklerine hız kesmeden devam ediyor.

Tron kostümleri

Veri madencilerinin yaptıkları sızıntılar ile ortaya çıkan Tron kostümleri Fortnite‘ta oyuncuların beğenisine sunulmuş vaziyette.

Pek çok marka ile işbirlikleri gerçekleştiren, daha bir o kadarının da yolda olduğu sızıntıları ortaya çıkmaya devam eden Fortnite bu kez de Tron ile yaptığı işbirliği ile gündemde. Halihazırda pek çok popüler markayı çeşitli etkinlikler, kozmetikler ve karakterler ile Fortnite evrenine dahil etmiş olan Epic Games Tron ile yapılan işbirliği kapsamında kült bilim kurgu filminin kostümlerini ve kozmetiklerini de oyun mağazasına eklemiş durumda.

Oyunculara Deşifre, Güvenlik Duvarı, Sunucu, Veriyolu, Paket, Bit Akışı, Komut Dizini, Yükleme, Tuş ve Bant Genişliği gibi pek çok kostümün yanında Işık Motoru planörü, Kimlik Diski kazması ve bir de sırt süsü sunan koleksiyon dünyanın dört bir yanındaki bilim kurgu hayranları ve oyunculardan da tam not almış durumda.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite