Connect with us

Espor

TSM, 100 Thieves karşısındaki zorlu maçın ardından bu haftayı yenilgisiz kapattı

TSM, 100 Thieves karşısındaki zorlu maçın ardından bu haftayı yenilgisiz kapattı

TSM Bjergsen

Kuzey Amerika Ligi‘nin yıldız takımlarından TSM bu haftanın son karşılaşmasında 100 Thieves ile karşı karşıya geldi. 100 Thieves şu an ligin alt sıralarında olsa da rakiplerine karşı inanılmaz mücadeleler veriyor. Aynı şekilde lige çok kötü başlayan TSM 2 haftada kendini toparlamış gibi görünüyor. Bu iki takımın arasında yapılan zorlu mücadele de LCS’in ne kadar hareketli bir lig olduğunu gösteriyor. Çünkü lig sıralamasında aşağılar da olan bir takım ile yine aynı şekilde ligde üst sıralarda olan bir takımın kafa kafaya mücadele edebildiğini görüyoruz.  Ancak bu sefer zafer kazanan TSM oldu. Maçın bitmesi tam olarak 48 dakika sürdü, birkaç bitirme denemesi yapıldı ve birden fazla takım dövüşü yapıldı. 100 Hırsızların orta koridor oyuncusu Tommy “Ryoma” Le de Azir üzerinde bir ton iş yaptı ve oyun devam ettikçe TSM’nin oyununu çok daha zor hale getirdi. Ama yinede kazanan TSM oldu.

100 Thieves bu maçı kazanabilirdi, yaptıkları birkaç büyük hata onların oyunu kaybetmelerine sebep oldu. Ancak oyunda baskın bir takım olmadığında risk almak da gerekiyor. 100 Thieves yanlış kararlar aldı. Özellikle oyun bitiminde kadim ejderha öldürmek için ejderha bölgesine gittiler ancak Bjergsen oyunu bitirmek için onların Nexus’una vurmaya başlamıştı bile. Bununla birlikte, tüm maç, herkesi koltuğunun kenarında tutan çok sayıda heyecan verici takım dövüşüyle ​​aksiyon dolu oldu.

Gelecek haftaya bakacak olursak, yıldız takım önümüzdeki hafta son yarışmadan itibaren kendi geliştirmelerinde büyük adımlar gösteren üçüncü sıradaki Counter Logic Gaming ekibine karşı karşıya gelecek. Bu ekip, kendi oyunlarında hala tutarlılık bulmaya çalışan bir kadro için iyi bir sağlamlık testi olacaktır.


Biofrost, TSM’in Evil Geniuses karşısında kazanması hakkında konuştu

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor