Connect with us

LoL

TSM Broken Blade: “TSM bana ilk ulaştığında ufak bir şok geçirmiştim.”

Broken Blade: “Bir gün Bjergsen’i geçmeyi umuyorum.”

TSM Broken Blade, Broken Blade

Temsilcimiz Broken Blade, All-Star etkinliği sırasında bir YouTube kanalının sorduğu soruları cevapladı. Temsilcimiz merak edilenleri tek tek cevapladı.

Geçtiğimiz ay içerisinde TSM kadrosuna katılarak bizleri gururlandıran Broken Blade, katıldığı All-Star etkinliğinde espor basın kuruluşlarının da ilgi odağı olmaya devam ediyor. Birçok espor basın kuruluşuyla röportajlar yapan genç üst koridor, merak edilen soruları tek tek cevapladı.

TSM ilk ulaştığında ufak bir şok geçirmiştim

TSM’in kendisine ilk ulaştığında ufak çaplı bir şok yaşadığını belirten temsilcimiz, büyük bir bölgeden teklif alacağından emin olduğunu ancak bu takımın TSM olduğundan emin olmadığını belirtti. Transferiyle ilgili sözlerine devam eden temsilcimiz, bu transferin kendisi için hem iyi hem de büyük bir adım olduğunu söyledi. Ayrıca bunun kendisini kanıtlaması için harika bir fırsat olduğunu da sözlerine ekledi.

Baskı altındayken iyi oynadığımı düşünüyorum

Broken Blade TSM taraftarlarıyla ilgili gelen bir soruya da şu şekilde cevap verdi; “TSM’in büyük bir taraftar topluluğu olduğunu biliyorum fakat bence baskı altındayken daha iyi oynuyorum. Ayrıca TSM bunun için çok iyi bir yer. TSM taraftarları gerçekten çılgın.

Şu an Los Angeles’dayım ama hala vizeye ihtiyacım var

Şu an takımıyla beraber Los Angeles’da olduğunu belirten temsilcimiz, henüz vizesini alabilmiş değil.  Broken Blade yakın zaman içerisinde vizesini alıp tamamen LA’de kalacağını belirtti.

Ayrıca takımdaki herkesle LA’de görüştüğünü belirten temsilcimiz, sadece ZW3N ile sesli sohbet üzerinden konuştuklarını henüz yüz yüze tanışmadıklarını söyledi.

Bjergsen’den çok şey öğrenebilirim

Bjergsen hakkında da konuşan temsilcimiz, “Onun nasıl çalıştığını görmek için sabırsızlanıyorum. Çünkü onun çok sıkı bir çalıştığını duydum. Ayrıca onu sadece antrenman maçlarında izleyerek bile çok şey öğrenebilirim ve sadece o değil diğer takım arkadaşlarımdan da. Onlar harika oyuncular.” dedi.

Broken Blade ayrıca bir gün Bjergsen’i geçip Kuzey Amerika’ya ve TSM’e layık olduğunu kanıtlamayı umduğunu söyledi.

Röportajın tamamı

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

2 Yorum

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL