Connect with us

LoL

TSM bu sefer mağlup: Broken Blade erken oyunda maça damga vurdu!

Broken Blade LCS’teki 2. maçında harika performans sergiledi. Ancak bu performans TSM’in maçı kaybetmesine engel olamadı.

broken blade, tsm, cg, lcs, cloud9

Broken Blade’li TSM LCS’in 2. gününde CG maçını kaybetti. Maçın başında rakibinin önüne geçmeyi başaran TSM, Zven’in bir hatası sonucu maçı kaybetti.

BB’nin Aatrox oynadığı maçta TSM erken oyunda rakibinin önüne geçmeyi başardı. Özellikle temsilcimizin üst koridordaki rakibi Huni’yi 2 kere 1v1 kesmesi hem onu hem de takımını öne geçirdi. Bu üstünlüğünü belli bir süre koruyan TSM, ilk takım savaşında nişancısı Zven’in Kai’Sa ultisi ile rakiplerinin içine girmesi sonucu savaşı kaybetti ve geriye düştü. Kontrolü eline alan CG ise maçı çok da fazla uzatmadan bitirdi.

LCS’e Broken Blade damga vurdu!

Temsilcimiz Broken Blade, dün ve bugün oynadığı maçlarda 1v1 skorlarıyla lige damga vurdu. Özellikle bugün güçlü rakibi Huni’yi koridorda iki kere 1v1’de alan BB, maçın erken oyun bölümüne damga vurdu. TSM, BB’nin bu gücünü objektif görevlerini yaparak kullandı. Bir süre sonra ilk takım savaşını çıkartmak isteyen TSM, beklemediği bir son ile karşılaştı. İlk takım savaşına güzel başlasalar da nişancısı Zven’in yanlış kararı sonrası bir anda takım savaşını kaybeden ekip, aynı zamanda maçı kaybetmiş  de oldu. Bu andan itibaren baron görevini de yapan CG, ipleri tamamen eline aldı ve maçı hızlıca bitirdi.

Huni, koridorda BB’nin karşısında bile duramadı!

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL