Connect with us

Espor

TSM, Closer’lı 100 Thieves’e ikinci mağlubetini tattırdı

TSM çok korkutucu görünüyor.

TSM

TSM altı oyundur kazanıyor ve takım bugün 100 Thieves galibiyetiyle LCS sezonunun en etkileyici oyununu oynamış olabilir.

Ekip, açılış haftasının ardından ağır eleştirilere maruz kalırken. SwordArt’ın destek rolü ile yaptığı oyunlar, özellikle 100 Thieves’e karşı kararlı rotasyonları ve ormancı Spica’nın Hecarim ile PowerOfEvil ve Lost’u öne geçirme yeteneği, 100 Thieves’i amatör gibi gösterdi.

TSM’in oyununda hiçbir boşluk yoktu. SwordArt’ın 0/1/12 Rell’i yüzde 80 öldürme katılımına sahipti, Spica ölümsüz kaldı. Takımın iki taşıyıcısı PowerOfEvil ve Lost ise kendilerinden bekleneni fazlasıyla yaptı.

Tersine, 100 Thieves çok alışılmadık bir seçim yasaklama ekranı geçirdi. Ekip, Twisted Fate ve Galio gibi şampiyonlar ile inanılmaz görünen Damonte için oyun kurucu olmayan bir orta koridor oynamaya gitti. FBI ve Huhi de daha savunmacı bir Senna / Tahm Kench kombinasyonuna gittiler.

100 Thieves üzerindeki galibiyet TSM için art arda altıncı galibiyet oldu. Beşinci sıradaki Liquid ve altıncı sıradaki Evil Geniuses’ı kapsayan bu galibiyet serisi, takımın sezonun ilk iki maçını kaybettikten sonra taraftarların sahip olduğu korkunun çoğunu silip süpürdü gibi görünüyor.

Mevsimin ilk hafta sonunda, 2020 dünya finalisti SwordArt’a verilen ve rekor kıran 6 milyon dolar boşa gitmiş gibi görünüyordu. Ekip kayıp görünüyordu ve kimliği ciddi şekilde eksikti. Ama şimdi, görünen o ki baş antrenör Bjergsen ve SwordArt aynı sayfada.

Şampiyonluk Ligi 5. Hafta 2. Gün Karşılaşmaları Başlıyor!

Pyosik, DRX’i T1’a karşı galibiyete götürdü

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor