Connect with us

LoL

TSM, 2020 Dünya Şampiyonası’na erkenden veda etti!

.@TSM, 2020 Dünya Şampiyonası’na erkenden veda etti!

TSM-Parth

Kuzey Amerika birinci torba temsilcisi TSM, 2020 Dünya Şampiyonası‘na çok erkenden veda etti!

Bugün oynanan ikinci hafta grup aşaması mücadelelerinde Fnatic karşısında ezici bir mağlubiyet alan takım, 0-4‘lük skorla gruplara veda etti. FNC, Gen.G ve LGD‘nin bulunduğu grupta mücadele eden takım henüz galibiyet alamadı.

2020 Dünya Şampiyonası’nda bugün oynanan ilk karşılaşma FNC-TSM arasındaydı. Erken oyuna yavaş başlayan TSM, FNC’in ormancısı Selfmade‘e çok kolay güçlenme şansı tanıdı. Fakat erken ve orta oyunda yaptıkları kötü takım savaşları ve aldıkları kötü kararlar orta oyuna geçişte takımın çok geri düşmesine sebep oldu. Bireysel olarak iyi oyunculardan kurulu olsa da takım olarak bir arada oynayamadıklarına şahit olduk. Özellikle basit oynanış hataları yapan takım oyunun sonuna kadar rakibine ayak uyduramadı.

Selfmade’in üçüncü ejderhayı çalması üzerine FNC çok büyük bir üstünlük elde etti. Ruh noktasına gelindiğinde TSM, ciddi anlamda hatalı pozisyon alarak bir savaş yaptı ve bu savaşı kaybetti. Bunun üzerine mücadeleyi de kaybetmiş oldular.

2017‘den beri ilk defa Dünya Şampiyonası’na katılan takım, bu sene de turnuvadan istediğini alamadı. 2017 senesinde de aynı şekilde gruplardan çıkamamışlardı. Takım en son 2014‘te grup aşamasından çıkmayı ve çeyrek finallere kalmayı başarmıştı.

Bu sene de istediğini alamayan TSM, dünya çapında bir başarı elde etmek için önümüzdeki seneyi beklemek zorunda kalacak!

Galatasaray’ın yıldızı Marcao’nun FIFA 21 kartı belli oldu!

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL