Connect with us

Espor

TSM ekibi 2022 NA VCT beşlisini duyurdu

TSM FTX, kadrosunu iki yeni transferle tamamladı

TSM, 2022 Valorant kadrosunu duyurdu

Kuzey Amerika takımlarından TSM FTX, 2022 yılı NA VCT kadrosunu duyurdu . FaZe Clan ekibinden Corey “corey” Nigra ve Immortals’ın önemli parçalarından Daniel “Rossy” Abedrabbo’yu transfer ettiğini açıklayan TSM, böylelikle 27 Ocak tarihinde başlayacak Stage 1 Challengers elemeleri beşlisini tamamladı.

Son iki seneyi FaZe Clan bünyesinde geçiren corey, 2021 yılında düzenlenen Valorant Masters: Berlin ve Reykjavik’e katılamamış ve NA Last Chance Qualifier çeyrek finalinde Version 1 ‘a mağlup olarak Valorant Champions turnuvasında boy gösterememişti. Öte yandan kariyerine daha düşük seviyeden başlayan Rossy, Immortals ile 2021 yılında katıldığı elemeleri geçememesine rağmen Stage 2 Challengers’ta gösterdiği performansla dikkat çekmişti.

TSM FTX 2022 Valorant kadrosu

  • Matthew “Wardell” Yu
  • Yassine “Subroza” Taoufik
  • Aleko “LeviathanAG” Gabuniya
  • Corey “corey” Nigra
  • Daniel “Rossy” Abedrabbo

2021 yılını beklentilerin çok altında geçiren TSM ekibi Berlin ve Reykjavik’te düzenlenen turnuvalara katılamamış, Valorant Champions bileti için düzenlenen NA Last Chance Qualifier’da da yerini alamamıştı. 11 Şubat – 27 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek Stage 1 Masters’a katılmak için TSM’i zorlu bir eleme süreci bekliyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor