Connect with us

Espor

TSM Fortnite Takımını Duyurdu

TSM Fortnite Takımını Duyurdu!

TSM rekabetçi arenada yarışacak son 3 Fortnite: Battle Royale oyuncusunu nihayet taraftarları ile paylaştı. Dün yapılan açıklamaya göre duyurulan 3 transferin ardından ekibin geri kalan üyeleri Darryle “Hamlinz” Hamlin, “CaMiLLs,” ve “Daequan” oldu. Aslında bu oyuncuları, son zamanlarda Myth isimli yayıncıyı izleyen çoğu kişi tanıyor olmalı.

Call of Duty, Halo ve PUBG‘de daha önce yarışan Hamlinz, Fortnite’ın Solosunda ikinci, genel sıralamada ise dördüncü sırada yer alıyor. CaMiLLs, eski bir Gears of War oyuncusu ve Daequan’ın MMO’larda bir geçmişe sahip.

Fortnite’ın içerikleri zenginleşmeye devam ediyor

Fortnite’ın elektronik sporlar kısmında henüz tam bir olgunluğu olmasa da TSM bu adımı atan büyük organizasyonların ilkleri arasında yer alıyor. Ancak zamanında, Battle Royale türündeki diğer oyunlarda olduğu gibi rekabet gücünü artıracakmış gibi görünüyor.

Takımın yeni oyuncusu Hamlinz, “Gerçekten bir rüya gerçek oldu” ve “İnsanlar her zaman profesyonel bir oyuncu olacağımı söylediler, ama kesinlikle ailem ve izleyicilerime, az veya fazla bir şekilde bana destek verenlere teşekkür etmek isterim çünkü onlar olmadan mümkün olmazdı. ”

TSM Espor takımının dışında oyunun canlı yayın ve video içeriklerini daha da zenginleştirmek için içerik üreticisi olan Shane “OPscT” Turnbull, “Dakotaz” ve “HighDistortion” ile anlaşma yaptı.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor