Connect with us

Espor

TSM, Gamescom’daki PUBG Turnuvasına Katılıyor

TSM

Her yıl Almanya’da düzenlenen Gamescom’da 2017’ye damgasını vuran PUBG için bugüne kadar ki en büyük turnuva yapılacak.

23-26 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek turnuvaya herkes katılabilme hakkına sahip. eSpor dünyasında öne çıkan, League of Legends ve CS:GO’dan tanıdığımız TSM de katılımcılar arasında.

TSM’in kadrosuysa şimdiden belli olmuş durumda. Popüler yayıncılar arasından oluşturulan takımda Colton “Viss” Visser, Gary “BreaK” Marshall, Austin “SmaK” Haggett ve Marius “aimPR” Ionita gibi spesifik olarak PUBG’de uzmanlaşmış, oyunu uzun süredir oynayan yayıncılar yer alıyor.

Evet, TSM Gamescom’daki PUBG turnuvasına katılıyor ama turnuvaya katılan tek isim yapmış takım onlar değil. NEED LOOT adı verilen ve Drift0r, SoaR Kross, One_Shot_Gurl ve Sterling Toth gibi isimleri içinde barındıran bir topluluk takımı da bu turnuvada boy gösterecek.

Bluehole ve ESL’in birlikte düzenlediği turnuvada toplam 350 bin dolarlık bir ödül havuzu bulunuyor. Tek başınıza, takımınızla veya en yakın arkadaşınızla da katılabileceğiniz kulvarlar bulunacak ve bu kulvarlardan herhangi birini kazanmanız ödülü kapmanız için yeterli olacak.

CS:GO’dan tanıdığımız Lauren “Pansy” Scott’ın sunacağı turnuvanın yorumcusu ise Richard “TheSimms” Simms olacak.

Bakalım böylesine büyük bir ivme yakalayan PUBG ilk profesyonel turnuvasını başarıyla atlatıp eSporlar arasına adını yazdırabilecek mi…

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor