Connect with us

LoL

TSM, 2021 League of Legends kadrosu için nişancı Lost ile anlaştı!

.@TSM, akademi takımı nişancısı @Lost_adc’u ana kadroya yükselttiğini açıkladı!

lost

Kuzey Amerika’nın köklü organizasyonlarından TSM takımın yeni nişancısını duyurdu. Doublelift’in emekli olduğunu açıklamasının ardından takım, akademi nişancısı Lawrence “Lost” Sze Yuy Hui‘yi as kadroya yükselttiğini açıkladı!

Lost önümüzdeki sezon veteran destek SwordArt ile aynı koridoru paylaşacak. SwordArt geçtiğimiz günlerde TSM’e rekor fiyata transfer olmuştu. Ara sezonda adı Evil Geniuses ile anılan genç nişancı günün sonunda TSM ile anlaşmış oldu. Bu transferin ardından TSM ara sezonda toplamda dört kez kadro değiştirmiş oldu. Fakat bu kadro 2021 için mücadele edecek son beşli olarak görünüyor.

Lost, kariyeri 2016 yılında Okyanusya bölgesinde başlayan bir oyuncu. Bulunduğu bölgede birçok takımda oynayan oyuncu iki yıl sonrasında gösterdiği iyi performansların ardından Kuzey Amerika bölgesinin de ilgisini çekiyor. LCS tecrübesi Echo Fox‘un akademi kadrosunda başlayan oyuncu son olarak TSM’in akademi kadrosunda forma giydi.

Akademide iyi performans gösteren nişancı 5 yıllık bir kariyerin ardından TSM gibi bir takımın as kadrosunda forma şansı buldu. Özellikle Okyanusya bölgesi oyuncularının artık Kuzey Amerika’da yabancı oyuncu sayılmamaları sonucu Lost da LCS için değerli bir transfer haline geldi.

Neredeyse tüm kadrosu değişen TSM önümüzdeki sezon için tamamen bilinmezliklerle dolu olacak. Kendilerini kanıtlaması gereken bir kadroya sahipler. Bakalım 2021’de bize neler gösterecekler!

Pro Elite League’de 8. hafta puan durumu belli oldu

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL