Connect with us

LoL

TSM tam kadro akşam yemeğine gitti, Grig yemeğe katılamadı

TSM tam kadro akşam yemeğinde. Grig etkinliğe katılamadı.

TSM, Broken Blade, yemek, ekip

LCS’in başarılı takımlarından TSM, tam kadro akşam yemeğine gitti. Takımdan sadece Grig’in katılamadığı etkinlikte oyuncular beraber zaman geçirdi.

Broken Blade transferinin ardından ülkemizde bir anda gündeme oturan TSM, oyuncuları için akşam yemeği düzenledi. Ekip Grid’in katılamadığı bir akşam yemeğinde buluştu. Beraber vakit geçiren oyuncular, yeni sezon öncesi kaynaşmaya başladı.

All-Star etkinliğinden sonra Almanya’ya geri dönen Broken Blade, tekrar Amerika’ya gitti. Dün çok uzun bir yayın yapan Sergen, akşam da takım arkadaşlarıyla beraber yemeğe gitti. Yayın sırasında takım arkadaşlarıyla yaptığı sohbetlerle de TSM’e çabuk ısındığını belli eden Broken Blade, yeni takımıyla ilk resmi maçına çıkmak için can atıyor.

Ne kadar iyi olduklarını görmek istiyorum

Yaptığı canlı yayınlarda izleyicilerden gelen soruları da yanıtlayan üst koridor, LCS’in üst koridorları için ne düşündüğünü soran bir izleyicisine, “Onların ne kadar iyi olduklarını görmek istiyorum.” dedi. Amerika’daki hesabıyla Altın Ligi’nde başlayan ünlü isim kısa sürede üst dereceye çıkmayı başardı. Daha önceki röportajlarında Bjergsen’i geçmek istediğini belirten Sergen, LCS’e layık bir oyuncu olmak istediğini belirtmişti.

İlginizi çekebilir:

TSM Broken Blade: “TSM bana ilk ulaştığında ufak bir şok geçirmiştim.”

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    LoL