Connect with us

VALORANT

TSM, eski CS:GO oyuncularından oluşan profesyonel VALORANT kadrosunu tanıttı!

TSM, bugün yaptığı duyuru ile eski CS:GO profesyonel oyuncularından kurulu bir VALORANT takımı kurduğunu açıkladı!

tsm

TSM, bugün yaptığı duyuru ile eski CS:GO profesyonel oyuncularından kurulu bir VALORANT takımı kurduğunu açıkladı!

Riot Games‘in yeni FPS oyunu olan VALORANT’ta neredeyse çoğu büyük kulüp profesyonel olarak mücadele edecek kadrolarını kurmaya başlamıştı. TSM gibi büyük bir organizasyon da bu yeni espor koluna kayıtsız kalmayarak geç de olsa takımını duyurdu.

TSM’in kadrosuna kattığı isimler ise; Taylor “drone” Johnson, Matthew “WARDELL” Yu, Yassine “Subroza” Taoufik, Stephen “reltuC” Cutler, ve oyun içi liderleri olacak James “hazed” Cobb. Takımın ana koçu rolünü de daha önceden Team Boxr, Splyce ve Team Envy gibi takımlarda görev almış tecrübeli isim Taylor “tailored” Broomall üstlenecek.

TSM bünyesine katılan bu kadronun ise düşünceleri şu şekilde:

“Bu kadar ikonik bir organizasyonda oynamak için çok sabırsızız. CS:GO’dan VALORANT’a geçmek kolay bir karar değildi fakat TSM gibi bir organizasyondan teklif geldiğinde her kararı vermek daha kolay ve heyecanlı oluyor.”

WARDELL ve Subroza bu kadroya dahil olmadan önce CS:GO takımı olan Team Orgless‘da beraber oynuyorlardı. ESL One: Road to Rio North America‘da başarısız olduktan sonra takım dağıldığı için iki oyuncu da buradan Ghost Gaming‘e geçti. Fakat bu takım da 2019 Haziran‘da dağıtıldı.

Drone da Splyce’da iki sene geçirmiş tecrübeli bir oyuncu. Hazed ve Gutler ise takımın veteranları. Bu iki oyuncu, genç sayılan kadroya deneyimlerini ve liderliklerini katarak takımı başarıya ulaştırmaya çalışacaklar.

VALORANT resmi olarak 2 Haziran‘da çıkıyor!

1907 Fenerbahçe Espor yeni transferleri ile VFŞL 2020 yaz mevsimine hazır!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

VALORANT