Connect with us

VALORANT

Artık tüm VALORANT yayınlarından kapalı beta erişimi elde edilebilecek!

Artık tüm VALORANT yayınlarından kapalı beta erişimi elde edilebilecek!

valorant

Artık belirli yayıncılar yerine, tüm VALORANT yayınlarından kapalı beta erişimine sahip olunabilecek!

Riot Games‘in 14 Nisan Salı günü yaptığı duyuruya göre artık kapalı beta erişimi için sadece belirli yayıncıları izlemenize gerek olmayacak. VALORANT yayını yapan herhangi bir kanalı izlemek de artık size erişim şansı sunacak. Haberin tüm detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun yetkililerinin erişim sayısının artması ile ilgili yaptığı herhangi bir açıklama bulunmuyor. Dağıtılacak erişim sayısı hala aynı fakat düşürebileceğiniz yayıncı sayısı daha fazla!

İlginizi Çekebilir: League of Legends 10.8 Yama Notları

Eğer siz de VALORANT yayını yapıp kanalınızda erişim şansı elde edilebilmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken yayın kategorinizi VALORANT yapıp “dropları” etkinleştirmek. Böylece insanlar sizi izlerken de kapalı beta erişimine sahip olabilir.

Riot, yayınları ciddi anlamda sıkı takip eden bir kaç bin kullanıcıya elden kapalı beta erişimi verdiğini açıkladı ve 10 Nisan‘da yaptıkları %25 sunucu genişletmesinden sonra bir kez daha sunucularının kapasitesini kapalı beta özelinde artıracaklarını söylemişti. Bu artırmanın henüz açıklanmış kesin bir tarihi ise bulunmuyor.

Yani artık istediğiniz yayıncıyı izleyerek kapalı beta erişimine sahip olma ihtimaliniz daha yüksek!

FunPlus Phoenix’in Worlds kostümleri paylaşıldı!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT