Connect with us

Espor

Tunç Berkman kendi alanında ödülleri toplamaya devam ediyor

Tunç Berkman kendi alanında ödülleri toplamaya devam ediyor.

Espora destekleriyle bilinen Vestel‘in pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcı Tunç Berkman bir ödül daha kazandı. Capital dergisi tarafından yapılan “Türkiye’nin en Başarılı 30 Pazarlama Yöneticisi Araştırması” sonucunda Tunç Berkman 3. sırada kendine yer buldu.

Bu yıl 18. gerçekleşen bu araştırmada adından sıkça söz ettiren Berkman, son 4 senedir ilk üçte yer alıyor. Berkman, Vestel’de Pazarlama ve Mobil Ürünler Satış Genel Müdür Yardımcısı unvanıyla yer alıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Son 4 senedir düzenli olarak Türkiye’nin en iyi 30 CMO listesinde en iyi ilk 3 Pazarlama Yöneticisi arasına beni seçen tüm Türkiye pazarlama ailesine ve bu başarıyı yakalamanda en önemli paya sahip Vestel Pazarlama’da olan yönetici ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sevgi ve Saygılarımla Special Thanks to the Turkish Marketing community that chose me among the best 3 CMO’s in the Best 30 CMO list for the last four consecutive years. I also thank my colleagues and managers at Vestel Marketing who have a critical role in this success. Sincerely @fezaturuncoglu with @download_repost ・・・ Capital dergisi tarafından yapılan Türkiye’nin en başarılı 30 pazarlama yöneticisi araştırması sonuçlandı. Son 4 senedir ilk üçte yer alan Tunç Berkman ve Vestel bu sene de 3. sırada. 🤗🤗🤗 #TunçBerkman #Vestel. Tebrikler

Tunç Berkman (@tuncberkman_business)'in paylaştığı bir gönderi ()

Son dönemde Vestel’in espora yönelmesinde büyük payı bulunan Berkman, Playerbros ekranlarında Vestel’in espordaki durumunu anlatmıştı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor