Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Türk asıllı Alman oyuncu mirbit, FPL eylül ayını lider tamamladı

Türk asıllı Alman oyuncu Sabit “mirbit” Coktasar’dan dikkat çeken bir başarı geldi.

Profesyonel CS: GO oyuncularının kozlarını paylaştığı ve kıyasıya çekişmelere sahip olan Faceit Pro League‘de eylül ayı şampiyonu belli oldu. Daha önce EURONICS ve Berzerk gibi Alman takımlarında mücadele etmiş ancak sıkı CS: GO takipçileri haricinde ülkemizde pek tanınmayan Türk asıllı Alman oyuncu Sabit “mirbit” Coktasar, Faceit Pro League eylül ayını lider tamamlayan isim oldu.

Uzun süredir Alman takımlarıyla başarı kovalayan oyuncu, bireysel olarak mücadele ettiği ve takımının başarısından daha da ön plana çıktığı platform olan FPL’de eylül ayını güzel bir istatistikle lider tamamladı. 137 maçın 77’sini kazanarak %56 kazanma oranını tutturan oyuncu böylelikle 4,500 dolarlık ödülünde sahibi oldu. Yaptığı yayınlarla belli bir kitleye de ulaşan oyuncu böylelikle bir aylık sıkı çalışmasının karşılığını almış oldu. Zira mirbit, oynadığı 137 maç ile eylül ayında en çok maç oynayan isim oldu.

“imoR’unda gözü yükseklerde”

Şu anda Royal Bandits çatısı altında boy gösteren ve gösterdiği başarılı performans ile FPL’de mücadele eden bir diğer Türk isim olan Ömer “imoR” Karataş ise eylül ayını 7. tamamladı ve 1000 dolarlık ödülün sahibi oldu. Oynadığı 68 maçın 38’ini kazanan oyuncu, ligde yeni olmasına rağmen gösterdiği başarılı performansla ismini daha çok duyuracak gibi.

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive