Connect with us

Espor

Türk tasarımcı Furkan ‘Akumira’ Demircan Ninjas In Pyjamas ile anlaştı

Tebrikler @akumira34 , seninle gurur duyuyoruz!

Akumira

Ülkemizde espor takipçilerinin yakından tanıdığı tasarımcı Furkan ‘Akumira’ Demircan dünya çapındaki espor organizasyonu Ninjas In Pyjamas ile anlaştı. Türk tasarımcı artık İsveç merkezli espor kulübü Ninjas In Pyjamas’ta tasarımcı olarak çalışacak.

 

Başarılı tasarımcı anlaşmayı sosyal medya hesabından Türkçe ve İngilizce olarak duyurdu. Genç ve yetenekli tasarımcı yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

“Selamlar, ben Furkan ‘Akumira‘ Demircan. No Quarter Cartel ile atıldığım bu yolda kiminiz beni Gamers of Future’dan, kiminiz Sangal‘dan, kiminiz ise şu an güncel olarak çalıştığım takımlardan tanıyorsunuz. Birkaç ay önce hayatımda dönüm noktası yaratacak bir karar alarak eğitim hayatımı bitirmiştim. Bundan sonraki hedefim ise kendimi günden güne geliştirerek dünyanın en iyilerinden birisi olarak 2021 yılında dünyanın en iyi takımlarından birisi ile çalışıp yine bu yılın en iyi grafik tasarımcılarından biri olmaktı. Bu yolda yılmadan hırslı bir şekilde çalıştım ve günden güne daha da geliştim. Bu sefer farklı bir boyuttayım; bana bir şans sunuldu, Ninjas In Pyjamas için Freelance Merchandise Designer’lık yapmam istendi ve ben de kabul ettim. Tasarladığım ürünlerin bir kısmı kabul gördü ve böylelikle daha önce verdiğim sözü tutarak globale bir Akumira, bir TÜRK damgası vurmayı garantiledim. Daha yolun başındayım, basamakları koşarak çıkmaya devam.”

 

Daha önce Türkiye’deki çoğu espor kulübü için tasarımlar yapan Akumira, çok önemli bir başarıya imza attı. Playerbros ekibi olarak kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz!

 

 

Capcom indirimleri Xbox Store’da başladı!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor