Connect with us

Espor

Türk Telekom, GAMEON ile birlikte oyun dünyasına yeni bir giriş yaptı

Türk Telekom’un yeni markası GAMEON, League of Legends ile dikkat çeken bir anlaşmaya imza attı.

Türk Telekom, GAMEON ile birlikte oyun dünyasına yeni bir giriş yaptı

Türk Telekom, oyuncuların dünyasına renk katacak GAMEON isimli yeni markasını 21 Şubat Pazartesi günü yaptığı basın toplantısı ile birlikte duyurdu. Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, gelişen oyun ekosistemindeki kullanıcıların deneyimlerini daha da artırmak üzere tasarladığı yeni markasını “Göster Gücünü” mottosu ile hayata geçirdi.

Belirtilene göre GAMEON, oyun tutkunlarına özel internet kampanyaları, sektörde önde gelen dünyaca ünlü markalarla gerçekleştirdiği oyun iş birlikleri ve daha birçok fırsatla kullanıcıların oyun keyfine değer katacak.

Lansmana özel GAMEON ile League of Legends arasında işbirliği

Yapılan basın açıklamasında lansmana özel olarak 100 Mbps’ye kadar yüksek hızlı, yüksek yükleme kapasiteli fiber internet ve League of Legends oyununa özel Efsane LOL Paketini içeren kampanya kapsamında bir ilke de imza atıldığı dile getirildi.

Belirtilene göre MOBA oyunu League of Legends’a özel fırsatlar, sabit internette dünyada ilk kez bir kampanya dahilinde oyun severlere sunuldu. Oyun severler yalnızca GAMEON’a özel LOL kampanyası ile kostüm, deneyim puanı ve RP gibi oyun içi özel faydalara sahip olabilecekler.

Ümit Önal: “Oyun severlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir evren oluşturduk”

Basın toplantısında konuşan Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, fiber altyapıyı Türkiye’nin her köşesine taşıdıklarını kaydederken, şu sözleri dile getirdi:

“Son dönemde özellikle oyun ekosisteminde yaşanan gelişmelerin ışığında, bu alandaki kullanıcıların deneyimlerini genişletecek bir dünyanın kapılarını açtık. GAMEON ile oyun severlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir evren oluşturduk. Teknoloji ve dijital dönüşüm bilgi birikimimiz ile değer üreten anlayışımızla önümüzdeki dönemde oyun tutkunlarının hayatında daha fazla yer alacağız. Dijital oyun platformumuz Playstore ile bugüne kadar binden fazla popüler PC ve Mobil oyunu ile çeşitli oyunların paketlerini dünya ile aynı anda, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunarken, şimdi GAMEON ile daha entegre bir platformun kapılarını açıyoruz. Oyunseverlere fiber altyapı gücümüzle yüksek hızlı internet sağlarken, donanım desteği, marka iş birlikleri, oyun içi sürprizler gibi birçok ihtiyaca odaklanan içeriklerle yanlarında oluyoruz.”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor