Connect with us

Espor

Türk VALORANT ajanının adı belli oldu! Hoş geldin Fade

Türk VALORANT ajanı hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

Türk VALORANT ajanının adı belli oldu! Hoş geldin Fade

Yaklaşık son üç haftadır Riot Games oyuna eklenecek Türk VALORANT ajanı hem çok fazla detay paylaşmış hem de henüz doğrulanmamış fakat güvenilir kaynaklardan gelen sızıntılar gerçekleşmişti. Lokum ve Türk kahveli görsel, sızan yetenekler, İstanbul’da görülen reklamlar ve birçok ajanın etkilendiğini gördüğümüz videoların ardından yeni VALORANT ajanının adı belli oldu.

Yeni VALORANT ajanı hakkında ortaya çıkan yeni detay hem VALORANT sızıntıları ile ünlü ValorLeaks | Leaks & Info’dan hem de VALORANT veri madencisi Shiick’den geldi.

Türk VALORANT ajanının adının Fade olacağı iddia edildi

16 Nisan Cumartesi gününün ilk saatlerinde yapılan paylaşımlara göre Türk VALORANT ajanının adı İngilizcede karartmak ve soldurmak anlamına gelen Fade olacak.

VALORANT veri madencisi Shiick paylaştığı Tweet’te ilgi çeken bir alıntı da yer aldı. Yeni ajanın adı ile ilgili bu veriye oyunun PBE verileri üzerinden ulaştığını belirten isim, şu alıntıyı yaptı:

“Korkularını göm, yoksa onları avlar. VALORANT’ın yeni Türk Ajanı Fade, eşit oranda dehşet ve taktiklerle avını takip ediyor. Devam et, saklanmaya çalış.”


İlginizi Çekebilir:

Türk VALORANT ajanı yetenekleri sızdırıldı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor