Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Turkey5’in kabusu FATE!

Temsilcimiz MDL elemelerinde ilk maçında mağlup!

ESL Türkiye Şampiyonası!nda güncel puan durumu

Temsilcimiz Turkey5, ESEA Advanced League‘in sonlanması ile birlikte MDL elemelerinde oynamaya hak kazanmıştı. Ekibimizin elemelerdeki ilk rakibi ise FATE oldu.

Bulgar ekip FATE ile daha önce ligin ilk maçında karşılaşan ve mağlup olan ekibimiz, bunun yanı sıra ESL One Rio Major 2020 yolunda Europe Minor açık elemelerinde de 1. ve 4. elemede FATE karşısında mağlup olarak elemelere veda etmişti.

FATE kabusu MDL elemelerinde de kaldığı yerden devam etti. MDL yolunda ilk karşılaşmasında Bulgar ekip karşısında olan Engin “MAJ3R” Küpeli liderliğindeki Turkey5, BO3 formatındaki seride 2-0 mağlup oldu ve Lower Bracket’te rakibini beklemeye başladı. Karşılaşmanın ilk haritası, temsilcimizin seçimi olan Dust2‘ydi. Kendi seçtiği haritada 16-7 ile mağlup olan Canpolat “hardstyle” Yıldıran koçluğundaki ekip, ikinci harita Train‘de ise adeta rakip tarafından haritadan silindi.

Train haritasında CT tarafında başlayan Turkey5, haritanın baskın tarafında başlamış da olsa FATE karşısında bombalama alanlarını savunamadı ve devreyi 13-2 geride kapattı. İkinci yarıda da geri dönüşe dair hiçbir umut kırıntısı bırakmayan Bulgarlar, 16-3 ile galip gelerek 2-0 ile galip gelen taraf oldu.

 


 

İlginizi çekebilir: 

 

Turkey5’in bulunduğu MDL elemeleri başlıyor!

 

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive