Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Turkey5 koçu hardstyle merak edilenleri cevapladı!

paz neden FPL oynamıyor? eneshan geçen maçta neden yoktu, Turkey5’in hedefi ne vb. birçok soruyu hardstyle cevapladı.

Yeniden ülkemizi CS: GO sahnesinin zirvesine taşımayı amaçlayan Turkey5’in deneyimli koçu hardstyle takımın Instagram hesabından merak edilenlere cevap verdi.

Takımın Instagram hesabından yapılan soru-cevap etkinliğinde koç taraftarlardan gelen soruları cevapladı. Space Soldiers döneminin tam aksine yeni oluşumda tamamen taraftarla iç içe olan Turkey5, sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanıyor.

Turkey5’in hedefi ne?

Koç sıfırdan bir takım kurmanın nasıl yapılanması gerektiğini ve süreçlerini çok iyi bildiğini söyledi. Şu an için Top 30’a girebilecek misiniz diye soran taraftarlara bu hedefin bu aşamada gerçekçi olmayacağını, önceliklerinin takım uyumunu ve ritmini sağlamak olduğunu söyledi.

Yurt dışındaki düşük gelirli turnuvalara katılacaklar mı?

Koç offline turnuva tecrübesi kazanmak için bunun belki yapılabileceğini ancak şu an takım oyunu ve bireysel anlamdaki eksiklerden dolayı daha erken olduğunu söyledi.

paz neden FPL oynamıyor?

Koç paz’ın neden FPL oynamadığını soran bir taraftara bunun sadece kişisel bir tercih olduğunu ve ilerleyen zamanlarda değişebileceğini belirtti

Günde kaç saat antrenman yapıyorlar?

Profesyonel CS: GO oyuncularına ve takımlarına en çok sorulan sorulardan biri de antrenman saatleri oluyor. hardstyle bu soruya takımdaki oyuncuların okula gitmelerinden dolayı günde 6-7 saat olarak cevap verdi.

eneshan son maçta oynamadı?

Turkey5 kadrosunun maçlara eksik çıktığı zamanlar oldu. Bunlardan biri de ekibin son katıldığı turnuvada meydana geldi. Takımın genç yeteneği eneshan takımıyla beraber maça çıkamamıştı. Bunun nedenini soran bir taraftara koç şöyle yanıt verdi; “Anakart arızası. Anakartını değiştirmek zorunda kaldık. Bunlar amatör problemler ve maalesef ki size bedeli büyük oluyor. Aynı şeylerin tekrarlanmaması için gerekli önlemleri alıyorum.”

Daha birçok soru ve cevabı için Turkey5’in instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive