Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Turkey5, MSI MGA Kapalı Elemeleri’ne katılmaya hak kazandı!

Turkey5, #MSI MGA Kapalı Elemeleri’ne katılmaya hak kazandı.

Temsilcimiz Turkey5, MSI MGA Açık Elemeleri’ndeki başarılı performansıyla turnuvanın kapalı elemelerine katılmaya hak kazandı.

BLAST Pro Series Los Angeles bugün başlıyor!

Turkey5 kapalı elemelere kalmayı başardı!

Dün akşam oynadığı tüm karşılaşmaları kazanan Turkey5, bugün SJ Gaming ile yarı final mücadelesine çıktı. bo3 formatında oynanan mücadeleyi zorlanmadan 2-0 geçmeyi başaran temsilcimiz, turnuvanın kapalı elemelerine katılmaya hak kazandı.

Normal şartlarda yarı final maçının dün oynanması bekleniyordu. Ancak turnuva kuralları takımların geç saatlerde maçı erteleyebilmesine izin verdiği için iki takım ortak kararla mücadeleyi bugün oynadılar. Dün oynanan karşılaşmalarda özellikle imoRR’un AWP performansı göz doldurdu. Temsilcimiz birçok kez takımı adına kritik skorlar aldı ve round’ları getiren isimlerden biri oldu.

Diğer yandan takımın genç yeteneği Eneshan da geleceği parlak ve umut veren bir oyuncu olduğunu bir kez daha kanıtladı. Genç isim oynadığı tüm karşılaşmalarda iyi performans sergilemeyi başardı. Henüz yeni bir takım olmasından dolayı ekip zaman zaman oyun içerisinde hatalar yapsa da kısa zamanda iyi yerlere geleceğinin parlak olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive