Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Turkey5’te neler oluyor? Oyunculardan ilginç paylaşımlar!

Turkey5’te neler oluyor? Koç hardstyle’ın paylaştığı ilginç geri sayım ne?

ESL Türkiye Şampiyonası!nda güncel puan durumu

Ülkemizin en çok taraftarı bulunan CS:GO takımı Turkey5 oyuncuları, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile tüm dikkatleri üzerine topladı.

İngiliz organizasyon Demise macerasının ardından kadrosunu yenileyen ekip, kaptan Engin “MAJ3R” Küpeli’nin de kadroya dönmesi ile Turkey5 adı ile oynamaya geri dönmüş ve organizasyon arayışına başlamıştı.

Bu süreçte ESEA Advanced League ve ESL Türkiye Şampiyonası‘ndaki performansı ile göz dolduran Turkey5, oyuncuların yaptığı paylaşımlar ile taraftarları yeniden heyecanlandırdı.

Beyazıt “beyAz” Körpe’nin paylaşımı:

 

Ahmet “paz” Karahoca’nın paylaşımı:

 

İki oyuncunun yaptığı mavi ve beyaz renk paylaşımları, bu renkleri barındıran bir organizasyon iddialarını ortaya çıkardı. İddiaları güçlendiren şey ise takım koçu Canpolat “hardstyle” Yıldıran‘ın biyografisinde yer alan internet sitesi oldu.

Tecrübeli koçun Twitter biyografisindeki tüm Turkey5 ibarelerini kaldırdığı ve whot5.com adlı bir internet sitesini buraya eklediği görüldü. Siteye girenleri ise ilginç bir geri sayım karşıladı.

Gizemli geri sayım!

Siteye giren herkes, iki gün sonra bitecek olan bir geri sayım sayfası ile karşılaştı.

Turkey5 için geri sayım!

Herkes bu geri sayımın ve oyuncuların paylaşımlarının, yeni bir organizasyon olduğu yönünde hemfikir. Bakalım iki gün sonra bitecek olan geri sayımın ardından Turkey5, nasıl bir açıklama ile karşımıza çıkacak?

 


 

İlginizi çekebilir:

woxic’ten de FPL açıklaması geldi! FPL’den ayrılıyor mu?

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive