Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Turkish Community League açıldı

Türk CS: GO oyuncularını bir çatı altında toplamayı hedefleyen Turkish Community League karşımızda.

Türk CS:GO oyuncularını tek bir çatı altında toplamayı hedefleyen Turkish Community League, her seviyeden oyuncunun ücretsiz olarak katılıp oynayabileceği TCL Arena’nın açılışını yaptı. Kısa sürede 2.000 oyuncunun katılmış olduğu Arena’da ilk 48 saat içerisinde 430 adet 5v5 formatında maç oynandı. 1 Aralık tarihinde ise oyuncuların seviyelere göre ayrılacağı daha yüksek ödüllü grupların açılışını yapacak.

Oyuncular Kendilerini Profesyonel Sahneye Tanıtabilecek

Küresel dünyada yüz binlerce oyuncuyla rekabet ederken keşfedilme fırsatı bulamamış oyuncular, Turkish Community League’de elde ettikleri derecelerle kendilerini profesyonel sahneye tanıtabilecek.

Sadece Profesyonellerin Değil, Topluluğun Ligi

Herhangi bir kısıtlama olmadan herkes Turkish Community League içerisinde kendi seviyesindeki oyuncularla eşleşerek oynayabilecek, oynarken seviyesi farketmeksizin ödüller kazanabilecek. Geniş ve Türkiye’nin en tecrübeli yönetim ekibinin yaptığı denetimler sayesinde oynarken kaliteli zaman geçirebilecek. Topluluğa zarar veren oyuncular ise anında ligden uzaklaştırılacak.

Kaliteli Sunucular, Ücretsiz Giriş, Büyük Ödül Havuzu!

Ligin tüm maçları, CS: GO’nun resmi sunucularından rahatlıkla fark edilebilecek kadar daha üstün performans sağlayan Faceit sunucuları üzerinden oynanacak. Lige katılımlar ücretsiz olmasına rağmen oyuncuları ilk aydan itibaren seviye gruplarına göre ayrılmış büyük bir ödül havuzu bekliyor.

Söz Oyuncularda

Oyuncular, ligin yönetiminde birinci dereceden söz hakkına sahip olacak! Turkish Community League, her sezon oyunculardan alınan geri bildirimlerle geliştirilecek ve pek çok konuda karar, anketlerlerle oyunculara bırakılacak.

Detaylar ve katılmak için -> https://turkishcommunity.pro

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive