Connect with us

Espor

Turkish Pro, VALORANT oyuncuları için açılıyor!

VALORANT oyuncuları için müjde @TurkishProGG açılıyor!

Türk oyuncuların VALORANT konusunda kariyerlerinin temellerini atabilecekleri, kendilerini gösterebilecekleri ve uzun vadede Avrupa takımlarında yer almak için boy gösterebilecekleri bir platform kuruluyor.

Bu platformun ana noktası Türk oyuncuların güvenli ve destekli bir topluluk içerisinde oyunlarını oynayabilecekleri, kendilerini özgürce ifade edebilecekleri ve Avrupa standartlarında oyuncularla boy gösterebilecek noktaya kendilerini getirebilecekleri bir oluşum olmaktır. Bu amaca hizmet edebilmek için bireysel oyuncuların mücadele edebilecekleri en tepe nokta olan VPD (Valorant Pro Division) ile Faceit üzerinden bir anlaşma yapılmış durumda.

Bu akşam 23.59’da sona erecek çekiliş için tıklayın!

Oluşumun içerisinde kendini kanıtlayan oyuncular VPD tarafından Avrupa’nın en iyi oyuncularının mücadele ettiği Valorant Pro Division’a davet edilecekler. Dolayısıyla topluluk aracılığı ile Türk oyuncular kendilerini bir üst seviyeye taşıma fırsatına sahip olacaklar. Bu konuda hem Türk topluluğu içerisindeki Valorant oyuncularının kariyerlerine katkıda bulunacak, hem de güvenli bir oyun ortamı yaratılacak.

Gökay ‘tecoNe’ Noğayer: “Uzun süredir takipçilerim ve destekçilerime katkıda bulunabilmek için bir lig organizasyonum vardı, artık işleri bir üst seviyeye taşıyarak herkese açık ve oyuncu gelişimine odaklı bir oluşumun doğru adım olduğunu düşünüyorum. Mehmet ile birlikte arkamızda deneyimli bir ekip varken bu oluşumu hayata geçirmek gerçekten keyif verici. Kendini kanıtlamak isteyen bütün oyuncuları bekliyoruz. Turkish Pro ile size kendinizi gösterebilmek için bir fırsat sunuyoruz. Burada hayal kurmak serbest.”

Mehmet Yağız ‘cNed’ İpek: “Uzun süredir profesyonel arenanın içerisinde bulunmuş biri olarak kendini burada göstermenin ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum. Bugüne kadar yeteneğin yanı sıra şans da çok büyük bir faktördü, Turkish Pro ile kendini kanıtlamak isteyen oyuncuların göz önünde olacağı ve şans faktörünün en aza indiği bir oluşum kurduk. Gökay ile birlikte, bizi destekleyen profesyonel bir ekiple Turkish Pro’yu sizlerle buluşturuyoruz.”

Turkish Pro’nun talep olan diğer oyunlar ile ilgili de projeleri var. Bu projelerin, gelecekte hayata geçirilmesi bekleniyor. Ayrıca lig 14 Aralık tarihinde açılacak. 13 Aralık tarihinde ise, Türkiye’nin önde gelen VALORANT oyuncuları arasında bir gösteri maçı düzenlenecek.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor