Connect with us

Espor

Turkish Pro, VALORANT severler için 3.sezonun başladığını duyurdu!

Turkish Pro, VALORANT severler için 3.sezonun başladığını duyurdu!

Turkish Pro

Geçtiğimiz aylarda haberini yayınlamış olduğumuz VALORANT için Türkiye’deki büyük adımlardan birisi olan Turkish Pro ligi  3. sezonun başladığının haberini verdi. Bu haberle birlikte yeni sezonda daha fazla ödül ile birlikte kıyasıya mücadele olacağını açıkladı.

Bu oluşumdan kısaca bahsetmek gerekirse; Türk oyuncuların VALORANT konusunda kariyerlerinin temellerini atabilecekleri, kendilerini gösterebilecekleri ve uzun vadede Avrupa takımlarında yer almak için kıyasıya mücadele sergileyecekleri yerli kuruluşlardan bir tanesi. Eğer daha fazla bilgi edinmek isterseniz; Buraya tıklayarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://twitter.com/turkishprogg/status/1348676138252591110?s=19

Bildiğiniz üzere Valorant Pro Division davetlerini veren sınırlı kuruluşlardan birisi olan, Turkish Pro yeni sezonla birlikte  Legends adlı bir lig daha ekleyeceklerini ve başarıya giden bu yoldaki önemli yerlerden birisi olacağını vurgulamıştı.

Corsair ve FOXNGAME sponsorluğunda yürütülen bu oluşum geçtiğimiz sezonlarda birçok ödül dağıtmıştı, bu sezon ise diğer sezonlara göre daha fazla ve daha güzel ödüllerin dağıtılacağı öne sürüldü.

Geçen sezonda Titan liginin kazananları ise şu şekilde;

Resim

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor