Connect with us

LoL

Türkiye Büyük Finali 2020 heyecanı başlıyor!

Papara SuperMassive (@supmass) ile 5 Ronin’in (@5roningg) mücadele edeceği 2020 Türkiye Büyük Finali 12:30’da başlıyor!

türkiye büyük finali 2020

Türkiye League of Legends‘ının heyecanla beklediği, senenin en prestijli mücadelesi Türkiye Büyük Finali bugün başlıyor! Bu seneki final mücadelesi sürprizlerin takımı 5 Ronin ile finallerin vazgeçilmez ismi Papara SuperMassive arasında oynanacak!

Rekabetin bir an bile dinmediği mükemmel bir 2020 VFŞL Yaz Mevsimi ardından takımlar kozlarını Mevsim Finalleri‘nde paylaştı. Bazı takımlar beklenti altında kalırken bazıları da büyük sürprizlere imza attı. Kıyasıya geçen bir sezonun ardından 5R ve SUP, Türkiye Büyük Finali 2020‘ye isimlerini yazdırmayı başardı!

Bu seneki final geçtiğimiz senelere göre farklı gerçekleşecek. Koronavirüs salgını nedeni ile sanal ortamda gerçekleşecek finalin detaylarına bir kez daha birlikte bakalım:

SAAT 12.15 – MAÇ ÖNÜ ŞOVU

Jhonnie ve Noeldayı; Tonbalıklımakarna‘nın zorlu soruları ile mücadele edecek. Yarışma esnasında iki yorumcu, izleyicilere Kanlı Ay Katarina kodu dağıtacak.

SAAT 13.00 – DEMACIA ARENA’NIN KAPILARI ARALANIYOR

Analiz Masası’nın sevilen yüzleri Stratera, Hetze ve Halpern, 13.00’dan itibaren ekranlarda final serisini değerlendirecek.

İstanbul E-spor Kulübü Sabotaj takımını tanıttı!

SAAT 14.00 – AÇILIŞ ŞOVU & MAÇ BAŞLANGICI

Türkiye Büyük Finali bu sene açılış şovunda Anıl Piyancı’yı konuk edecek. Anıl Piyancı’nın ardından final mücadelesi için sahneye SUP ve 5R ekipleri çıkacak.

DİJİTAL ETKİNLİK ALANI – bizolankazansin.com

Demacia Arena’da gerçekleşecek Türkiye Büyük Finali için bir de dijital etkinlik alanı hazırladık. Bizolankazansin.com 12 Eylül 2020 tarihine kadar açık olacak. Siteyi hemen ziyaret ederek isminize özel dijital biletinizi alabilirsiniz.

İlerleyen gün ve saatlerde her etkinliğimizin unutulmaz bir parçası haline gelen, anı duvarına mesaj bırakma, finalist takımlarla fotoğraf çektirme ve ödüllü sponsor oyunları gibi özellikler sitede aktif hale gelecek.

CANLI YAYIN

Türkiye Büyük Finali karşılaşmaları LoL Espor‘dan canlı yayınlanacak. Buna ek olarak NimoTV, Youtube, Twitch ve Vodafone TV yayınları her zamanki şekilde devam edecek. Hangi platformdan izlemek isterseniz üzerine tıklayarak gidebilirsiniz.

Karşılaşmalar bittikten sonra serinin detaylı analizi için sitemizi takip etmeye devam edin. Hangi takımın kupayı kaldıracağını düşündüğünüzü yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Riot Games’ten 1.07 yamasındaki Sage zayıflatması hakkında açıklama

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL