Connect with us

Espor

Türkiye Büyük Finali 2022 bu yıl İzmir’de espor severler ile buluşuyor

Hem Türkiye Büyük Finali 2022 hem de League of Legends 10.yıl festivali bu yıl İzmir’de gerçekleştirilecek.

Türkiye Büyük Finali 2022 bu yıl İzmir'de espor severler ile buluşuyor
Görsel: twitter.com/LoLespor

League of Legends esporunu sevenlerin her yıl merakla beklediği etkinliklerden biri olan Türkiye Büyük Finali’nin gerçekleştirileceği tarih gittikçe yaklaşıyor. Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi 8.Hafta karşılaşmaları tüm hızı ile devam ederken Riot Games Lolespor sosyal medya hesapları üzerinden Türkiye Büyük Finali’nin İzmir’e geldiğini duyurdu.

6 Ağustos Cumartesi gününün öğle saatlerinde Lolespor’un sosyal medya hesapları ve resmi web sayfası üzerinden yayınlanan blog yazısı ile birlikte Türkiye Büyük Finali 2022’nin bu yıl İzmir’de gerçekleştirileceği açıklanmış oldu.

Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi şampiyonu ve ülkemizi Worlds 2022’de temsil edecek takımın belirleneceği büyük final etkinliği, 10 Eylül Cumartesi günü Kültürpark’ta düzenlenen 91. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda gerçekleştirilecek.

Türkiye Büyük Finali 2022 öncesi League of Legends 10.Yıl Festivali başlayacak!

Bu yıl League of Legends sevenleri bekleyen etkinlik sadece Türkiye Büyük Finali 2022 ile sınırlı kalmıyor. Riot Games tarafından aynı duyuruda paylaşılan bilgilere göre finallerden bir gün önce, yani 9 Eylül Cuma günü League of Legends 10.Yıl Festivali start alacak.

Şirketin Türkiye’deki 10.yılı vesilesi ile düzenleyeceği bu festivalde belirtilene göre Sihirdar Vadisi’ndeki şampiyonlara özel yarışma alanları, gün boyu ödüller kazanabileceğiniz farklı oyunlar, paneller ve LoL topluluğundan misafirler katılımcılar ile birlikte olacak.

Tüm bunlara ek olarak 9 ve 10 Eylül’ de hem unutulmaz maçları hem de Türkiye Büyük Finali’ni biletiniz olmasa bile diğer espor severler ile beraber izleyebileceğiniz bir ortak izleme alanı da kurulacak.


İlginizi Çekebilir:

VRL Finallerinde Şampiyon FUT!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor