Connect with us

Espor

Türkiye E-Spor Federasyonu, TESFED standında esporseverlerle buluştu

TESFED standında esporseverler Zula oynadı.

Türkiye E-Spor Federasyonu TESFED standında esporseverlere keyifli anlar yaşattı. Alana gelen oyuncular, Zula ve konsol oyunlarını oynama fırsatı yakaladı.

Federasyon İstanbul Maratonu Fuarı’nda TESFED standı ile çalışmalarına devam ediyor. Alana getirilen bilgisayarlar ve konsollar ile oyuncular hem Zula hem de konsol oyunlarını oynama şansı elde etti. Zula, ASUS RoG ve xDrive’ın katkılarıyla kurulan standın duvarlarında “Türkiye’nin milli espor oyunu ile birlikte!” yazısı dikkat çekti.

Esporun gelişmesi adına çalışmalarına devam edeceklerini belirten federasyon daha önce de “Nasıl espor linansı alınır?” konulu bir paylaşım ile esporculara bilgilendirme yapmıştı. Bugün yapılan paylaşımda da “Ülkemizde esporun gelişmesi için çalışmalarımıza tüm gücümüzle devam edeceğiz.” denilerek, espor oyunlarına ve esporculara yönelik daha fazla çalışma olacağının müjdesini verdi.

İlginizi çekebilir:

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor