Connect with us

Espor

Türkiye Espor Basketbol Ligi 7. hafta fikstürü açıklandı!

Karşılaşmalar bugün 22.00’da başlıyor!

Türkiye Espor Basketbol Ligi 7. hafta

Geçtiğimiz 6 haftada birbirinden çekişmeli mücadelelere sahne olan Türkiye Espor Basketbol Ligi 7. hafta fikstürü duyuruldu. Maçlar bu akşam başlıyor.

Türkiye Espor Futbol Ligi‘nde olduğu gibi Türkiye Espor Basketbol Ligi’nde de heyecan sürmeye devam ediyor. Başta fastPay Wildcats ve Galatasaray arasındaki liderlik mücadelesi olmak üzere TEBL pek çok mücadeleye sahne oluyor. 7. hafta fikstürü açıklanan Türkiye Espor Basketbol Ligi’nde bu hafta da çekişmeli mücadeleler sürecek gibi görünüyor.

Bugün yani 20 Aralık saat 22.00‘da başlayacak karşılaşmaların özellikle puanların eşit olduğu sıralarda büyük heyecana sebep olacak gibi görünüyor. Liderlik mücadelesinde olan fastPay Wildcats ligin en altında bulunan Kocaelisporla maç yaparken Galatasaray ise Kocaelispor’un bir sıra üstünde yer alan Mod-Z ile karşılaşacak. Bunların dışında şu an her ikisi de 10’ar puanda bulunan Blaze Esports ve Eskişehirspor karşı karşıya gelecek. Türkiye Espor Basketbol Ligi 7. hafta fikstürü genel görünümü ise şu şekilde olacak:

Fikstürde yer alan bütün takımlara bu haftaki karşılaşmalarında başarılar dileriz.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor