Connect with us

FIFA

Türkiye Espor Futbol Ligi: İlk maç programı belli oldu

Trabzonspor, Antalyaspor, Sakaryaspor ve daha fazlası! TEFL yarın başlıyor.

türkiye espor futbol ligi, tefl, fifa, gençlerbirliği, antalyaspor, trabzonspor, sakaryaspor, istanbul wild cats, galakticos

10 takımın 10 bin TL para ödülü için mücadele edeceği Türkiye Espor Futbol Ligi(TEFL)’nin ilk hafta maç programı belli oldu. İşte detaylar:

28 Mayıs Salı akşamı başlayacak olan TEFL’de maçlar her hafta salı günü 23:00 ve 23:30’da oynanacak. Ligin resmi Twitch hesabında maçlar canlı olarak yayımlanacak. Ancak maçlar aynı anda yayımlanacağı için yayımlanacak maçları ligin yöneticileri belirleyecek.

Turnuva Gençlerbirliği, Trabzonspor, Antalyaspor, Sakaryaspor gibi önemli spor kulüpleri yer alıyor. Ayrıca bu takımlara ek olarak İstanbul Wild Cats, Galakticos, Mod-Z gibi önemli espor takımları da ligde mücadele edecek.

Türkiye Espor Futbol Ligi ilk hafta programı

türkiye espor futbol ligi, tefl, fifa, trabzonspor fifa, sakaryaspor fifa, antalyaspor fifa

türkiye espor futbol ligi, tefl, fifa, trabzonspor fifa, sakaryaspor fifa, antalyaspor fifa

Ayrıca Türkiye’de ayrı bir FIFA ligi de bulunuyor. Göztepe Gaming, Eskişehirspor, Gazişehir, Futbolist gibi önemli takımların yer aldığı Pro Elite League devam ediyor. Lig hakkında daha fazla bilgi almak için fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

FIFA