Connect with us

Espor

Türkiye LoLespor’da transferler zinciri!

Türkiye LoLespor’da transfer gündemi.

LoLespor'da transfer
Türkiye LoLespor'da transferler

LoLespor’da transfer sürprizi hareketlilik yarattı

League of Legends Türkiye arenasında devam eden Şampiyonluk Ligi 2022 Yaz Mevsimi ligi tüm hızıyla devam ediyor. Lig devam ettikçe, takımlar yapmaları gereken değişiklikleri veya takviyeleri fark ediyorlar. 4. Haftanın tamamlanmasıyla beraber bayram ile birlikte 1 haftalık ara verilen ŞL 2022 Yaz Mevsimi karşılaşmaları sırasında, takımlar takımdan ayrılan ve takıma yeni katılan oyuncuları duyurmaya başladı.

Ligde taraftarlarının beklentileri altında kalan takımlardan biri olan Galatasaray Espor, takımdan ayrılan iki ismi resmi Twitter hesaplarında paylaştılar. Yapılan açıklamada Galatasaray Espor, orta koridor oyuncusu Yunus Emre “Ksaez” Şahin ve alt koridor oyuncusu Choi “Focus” Ji-hun ile yollarını ayırdıklarını duyurdu. Yapılan paylaşım ise şu şekilde:

Hemen hemen aynı saatlerde, ligde orta sıralarda bulunan ve çok da kötü bir oyun sergilemeyen Papara SuperMassive Blaze ekibi de takımdan ayrılan bir ismi resmen bildirdi. Alt koridor oyuncusu Mert “Andariel” Kılıç ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran SMB ekibi ise şu paylaşımı yaptı:

LoLespor’da transfer duyuruları

LoLespor’da transfer heyecanı artarak devam etti. İlerleyen dakikalarda ise, Galatasaray Espor sürpriz transfer haberini paylaşarak sosyal medyanın gündemine oturdu. Dakikalar önce Papara SuperMassive Blaze ekibinden ayrılan Andriel’i, Focus yerine kadrosuna katan sarı kırmızılı ekibin paylaşımına bir göz atalım:

https://twitter.com/GSEsports/status/1545812870612623362

Alt koridor oyuncusuyla sözleşmesini fesheden Papara SuperMassive Blaze tarafı ise, yine aynı zamanlarda Galatasaray Espor’dan ayrılan Choi “Focus” Ji-hun ile anlaştılar.

Henüz orta koridor transferini tamamlamayan Galatasaray tarafı, taraftarlarının aklında soru işaretleri yarattı. Merakla takip edilen yeni transferleri bekliyor olacağız.

Yapılan transferlerin takımlara, oyunculara ve yansıttıkları oyuna hayırlı olmasını dileriz.

________________________________________________________________________________________________

 

İlginizi Çekebilir:

League Of Legends Temmuz Ayı Kafe Turnuvaları Yaklaşıyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor