Connect with us

Fortnite

Twitch bedava Fortnite kostümü ve ganimetleri dağıtıyor

Twitch Amazon Prime üyelerine ücretsiz kostüm dağıtıyor.

Ünlü oyun yayın platformu Twitch, Amazon Prime üyelerine ücretsiz Fortnite kostümü dağıtıyor. Prime üyeliği olan herkes bu etkinlikten yararlanabilecek. Ayrıca Twitch’in kostüm dışında başka bir sürprizi daha var.

Bedava Fortnite kostümü kazanma şansı

Twitch, Amazon Prime üyelerine her zaman sürprizler yapmayı seviyor. Bu seferki hediyesi ise gerçekten üyelerini sevindirecek cinsten. Şu anda Twitch Prime hesabı olanlar, Fortnite Twitch Prime Paketini talep edebilirler. Böylece Battle Royale ve Dünyayı Kurtar modları için ücretsiz Fortnite kostümü ve ganimetlerini kazanabilirler. Twitch Prime paketinden alacağınız ödülleri PC, PS4 ve Xbox One platformlarında kullanabileceksiniz. Gelen hediyeler arasında iki özel planör, Havoc Kıyafeti ve sırt çantası alabileceksiniz. Ayrıca Twitch chatte kullanabileceğiniz iki özel emoji ve Dünyayı Kurtar modu için iki kahraman alabileceksiniz. Kullanıcılara verilecek kahramanlar ise Havoc ve Sub Commando Jonesy. Bunun dışında Prime üyelerine bir de ücretsiz kazma verilecek.

Bunu hep yapıyorlar

Twitch, Prime üyelerine daima bu tarz güzel sürprizler yapıyor. Sizler de bu hediyelerden faydalanmak istiyorsanız buradan Twitch Prime sitesine gidebilir ve üyelikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Twitch Prime üyeliğiniz var ve hediye paketlerini aldıysanız, oyun içi ganimetleri nasıl elde edeceğinizi Epic Games’in web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Hediyeler Fortnite ganimetleri ile sınırlı değil

Twitch Prime’ın sizlere sunduğu hediyeler ise sadece Fortnite ganimetleri ile sınırlı değil. Twitch ilerleyen zamanlarda bir çok oyunu da ücretsiz olarak Twitch Amazon Prime üyelerine sunacak.

Havoc Kıyafetinin oyun içi görüntüleri

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite